Prožektoriai

  Prožektoriai – tai prietaisai, kurie padės tuomet, kai reikės ryškios kryptingos šviesos, nesvarbu, dirbsite remonto darbus ar keliausite į žygį. Įprastai prožektoriai turi elementus arba yra įkraunamį, todėl jį patogu nešiotis su savimi ir pasinaudoti, kada prireikia. Internetinėje parduotuvėje viskasaplinkai.lt rasite ne tik rankinių, bet ir pastatomų bei prie galvos tvirtinamų prožektorių. Su pastaraisiais galėsite lengvai orientuotis tamsoje ir Jūsų rankos bus laisvos. Prireikus galite įsigyti ir įvairių šių prietaisų dalių ir priedų – internetinėje parduotuvėje viskasaplinkai.lt rasite viską, ko Jums gali prireikti.

  Pirmiausia prožektoriaus tipą verta pasirinkti atsižvelgiant į situaciją, kurioje jis Jums labiausiai tiks. Jei Jūs ruošiatės jį naudoti tik namuose, tai ypač ryškaus prožektoriaus Jums neprireiks. Tam pakaks gana kompaktiško buitinio žibintuvėlio ar prožektoriaus, kuris atitiks pagrindinius reikalavimus – bus patikimas, nedidelių išmatavimų ir pasižymės tuo, kad gali ilgai veikti.

  Tačiau žvejyboje, medžioklėje, žygyje arba kempinge kompaktiško žibintuvėlio aiškiai jau nepakaks. Tokiems atvejams Jums prireiks specialaus turistinio prožektoriaus ar žibintuvėlio. Jie yra ryškesni ir galingesni nei buitiniai, o taip pat pasižymi naudingomis savybėmis – iš dalies juos galima pritvirtinti prie rūbų, kad atlaisvintų rankas. Todėl turistams idealiai tiks prožektorius ar žibintuvėlis, pritvirtinamas ant galvos.

  LED prožektoriai, tvirtinami ant galvos, yra naudojami teritorijos apšvietimui tiek į tolį, tiek ir arti (dėl šios priežasties kai kuriuose modeliuose yra įrengtos specialios linzės, kad būtų sklandi panoraminė šviesa). Tokį prožektorių, pritvirtinamą prie galvos, nešioti yra labai patogu – Jūs galite ramiai užsiimti savo reikalais, esant tokiam geram apšvietimui. Verta pažymėti, kad nemaža dalis prie galvos tvirtinami prožektoriai yra atsparūs vandeniui – net esant stipriai liūčiai, toks galingas prožektorius nesuges. Dažasvydžio mėgėjams ir tiesiog žmonėms, kurie mėgsta ginklus, idealus variantas būtų taktiniai prožektoriai. LED taktinis prožektorius, kaip taisyklė, būna nedidelių išmatavimų, išskirtinai patvarus ir patikimas (įskaitant puikų atsparumą vandeniui) ir dar gali būti naudojamas kaip vamzdžio prožektorius.

  Dar viena taktinio prožektoriaus ypatybė yra ta, kad jis suderintas su įvairiais priedais – tai pritvirtinimai prie vamzdžio ir nuotolinio valdymo taktiniai mygtukai. Dažnai taktiniai prožektoriai naudojami dviračiams ir todėl yra populiarūs tarp dviratininkų.

  Ieškotojai, speleologai ir alpinistai – tai kategorija žmonių, kuriems reikia ypač ryškių LED prožektorių. Todėl jiems idealus variantas būtų – specializuoti paieškos prožektoriai ir žibintai. Neišsiskiriantis, kaip taktinis, prie kaktos pritvirtinamas žibintas, kompaktiškumu ir patogumu, LED paieškos žibintas išsiskiria dideliu pajėgumu – juo galima apšviesti net tamsiausią urvą ir juo galima naudotis lietingą naktį.

  Šviesos spindulys nuo galingo paieškos žibinto tęsiasi kelis šimtus metrų, o esant nedideliam atstumui apšviečia viską aplink beveik kaip dieną. Todėl tokius galingus žibintus vertina atsakingi asmenys – gelbėtojai, apsaugininkai, specialiųjų tarnybų darbuotojai.

  Ypatingi tarp LED žibintų yra žibintai su įkraunamais elementais . Tokie žibintai parduodami su savo didelės talpos baterija, kuri yra rinkinyje. Kaip taisyklė, galingą žibintą su baterijomis galima ilgai ir nepertraukiamai naudoti, taip pat dar reikės atskirai nusipirkti baterijas. Nes baterijas galima įkrauti iš paprastojo tinklo, taip pat ir iš automobilio tinklo, toks šviesos diodų žibintas su baterijomis bus puikus pirkinys automobilių savininkams.

  Suprantama, tai, kad tas ar bet koks kitas žibintas geriau tinka šiai konkrečiai situacijai, nieko nereiškia, kad visose kitose srityse jis nebus naudojamas. Beveik visi šviesos diodų žibintai – vienaip ar kitaip yra universalūs žibintai, kurie pravers visur. Tačiau žinoti pagrindines šviesos diodų žibintų savybes bus naudinga dėl to, kad nusipirktumėte tokį LED žibintą, kuris idealiai Jums patiks, ir dar už pačią geriausią kainą.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.