Langų valytuvai

    Su akumuliatoriniu Kärcher langų valytuvu sutaupysite laiko ir pastangų. Langų valytuvo siurbimo funkcija užtikrina efektyvų langų valymą ir itin švarius stiklus – be dryžių ar vandens likučių. Be to, patogus ir ergonomiškas Kärcher langų valytuvai leidžia turėti mažiau kontakto su purvu ir nešvariu vandeniu, valant įrenginius po darbų. Langų valytuvai tinka visiems lygiems paviršiams, tokiems kaip veidrodžiai, kaitlentės, durys, plytelės ar stalai, valyti.

    Kärcher siūlo platų langų valytuvų pasirinkimą, priklausomai nuo valomų paviršių ploto. Kartu su patobulintais duomenimis, aukštesnės klasės valytuvai siūlo praktiškas papildomas funkcijas, tokias kaip patogią keičiamų baterijų sistemą, ergonomišką rankeną, kuri palengvina įrenginio laikymą ar keičiamus siurbimo antgalius, su kuriais lengvai išvalysite ir siaurus langus.

    Daugiafunkcis ir universalus: neskaitant langų, akumuliatorinis Kärcher langų valytuvas valo beveik visus lygius paviršius, tokius kaip automobilio stiklai, veidrodžiai, dušo kabinos, kaitlentės, stikliniai staliukai ir stalviršiai.

    Atnaujinama…
    • Krepšelyje nėra produktų.