Akumuliatorinis aeratorius STIHL RLA 240

299,00 678,00 Radote pigiau?

Akumuliatorinis vejos skarifikatorius (aeratorius) STIHL RLA 240 idealiai tinka aeruoti ar šukuoti mažesnes, netaisyklingos formos vejas. Kad būtų lengva valdyti, jame sumontuota „STIHL AK“ akumuliatorių sistema. Tai leidžia be laidų prižiūrėti veją ir mėgautis visišką judėjimo laisvę dirbant. Dėl 34 cm darbinio pločio skarifikatorius (aeratorius) suderina didelį manevringumą ir efektyvumą – vejose su daug kampų. Tiesiog pritvirtinkite keliais paprastais žingsniais jums reikalingą įrankį, sureguliuokite darbinį gylį ir pradėkite vėdinti ar šukuoti savo veją. Visos susikaupusios augalų liekanos surenkamos į 50 litrų žolės surinkimo dėžę. Dėl lengvo ir tvirto polimerinio korpuso STIHL RLA 240 yra energiją taupantis ir labai stabilus. Dėl lengvai važiuojančių ratų jis yra labai manevringas, sulankstoma rankena palengvina transportavimą, o spyruoklinis mechanizmas palengvina ličio jonų akumuliatoriaus išėmimą iš įrenginio norint jį įkrauti ar pasidėti saugojimui.

Garantija 24 mėn.

Lizingo pasiūlymas

Šukavimo velenas

Su savo cinkuotomis spyruoklėmis esantis šukavimo velenas pašalina samanas ir velėną neįpjaudamas velėnos. Kaip ir peilį, šukavimo veleną galima sumontuoti ar išmontuoti greitai ir naudojant įprastų įrankių.

Vertikalaus pjovimo įranga

Stabilūs peiliai užtikrina veiksmingą vejos aeravimą. Aštrūs, tvirtai įtaisyti ašmenys užtikrina nuolatinius veiksmingus darbo rezultatus.

Lengvai važiuojantys ratai

Dideli lengvai važiuojantys ratai palengvina manevravimą. Protektorius užtikrina geresnį sukibimą ir lengvą valymą.

Darbinio gylio reguliavimas

Naudojant ergonomišką rankenėlę ant korpuso, peilių darbinis gylis gali būti reguliuojamas šešiais lygiais. Naudodami šią rankenėlę aeratoriaus velenas priglaudžiamas prie žemės, patogiai nuleidžiamas arba pakeliamas.

Transportavimo rankena

Integruota priekinė rankena leidžia lengvai transportuoti įrenginį. Tuo pačiu ji tarnauja kaip apsauga nuo smūgių ir apsaugo korpusą nuo kitų kliūčių.

Polimerinis korpusas

STIHL korpusai pagaminti iš kokybiško, smūgiams ir ultravioletiniams spinduliams atsparaus polimero.

Sulenkiama lanko formos rankena

Sulenkiamų rankenų dėka STIHL aeratorius paprasta transportuoti ir saugoti.
Gamintojas

Stihl

Prekės paskirtis

Mažiems plotams

Maks. darbinis gylis

15 mm

Garso lygis

92 dB(A)

Darbinis plotis

34 cm

Nominali galia

900 W

Variklio tipas

Akumuliatorinis

Nominalus sūkių skaičius

3300 sūk/min

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Akumuliatorinis aeratorius STIHL RLA 240”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 62910116605 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.