Aukšto slėgio plovykla STIHL RE 462 PLUS

2299,00 Radote pigiau?

STIHL RE 462 PLUS yra galingiausias profesionalus aukšto slėgio plovimo įrenginys. Jis skirtas darbui pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis ir yra labai ilgaamžis. Įrenginys tiekiamas kartu su 20 m ilgio plienu armuota aukšto slėgio vandens žarna, papildomu purkštuvo vamzdžiu su rotaciniu antgaliu. Šis plovimo prietaisas turi tvirtą siurblio rėmą, masyvius keraminius stūmoklius, dvi valymo priemonėms skirtas talpas, keičiamas tarpusavyje vos nuspaudus perjungimo mygtuką. Įrenginio gabenimą palengvina greitai sulankstoma stūmimo rankena. Galingas 7,4 kW, 400V lėtasūkis variklis, turintis uždelsto išjungimo funkciją, leis dirbti ilgai ir našiai.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

Varinis siurblys su keramikiniais stūmokliais

Varinis siurblio korpusas ir keramikiniai stūmokliai iki minimumo sumažina dilimą ir taip prailgina siurblio naudojimo laiką.

Sulenkiama stūmimo rankena

Naudojant du greito tvirtinimo elementus, galima lengvai sulenkti stūmimo rankeną. Taip RE 362 PLUS ir RE 462 PLUS patalpinsite automobilyje lengvai ir patogiai.

Manometras ir slėgio/kiekio reguliavimas

Lengvam vandens kiekio ir darbinio slėgio pritaikymui esamai valymo užduočiai. Su manometru pastoviai galima kontroliuoti esamą slėgį.

Rankena pernešimui

Su patogiai pritvirtinta rankena skirta lengva pernešti įrenginį.

Dvi valymo priemonių talpyklos

Dvi po 2,5 l valymo priemonių talpos talpyklos suteikia galimybę naudoti skirtingas plovimo priemones. Jas perjungti galima paprastai pasukus rankenėlę.

Greitas pajungimo laido fiksavimas

Dėl pažangaus greito maitinimo laido fiksavimo, galima vienu judesiu tiksliai atsukti ir užfiksuoti norimą maitinimo laido atkarpą. Parvirtus įrenginiui laidas nenukrenta.

Profesionali purškimo įranga

Sumažinta rankenėlės nuspaudimo jėga mažina nuovargį, dirbant ilgesnį laiką. Ergonomiškas dizainas padeda lengviau kompensuoti vandens srovės atatrankos jėgą. Paprastas priedų ir purškimo vamzdžio keitimas, naudojant greitąją jungtį.

Greitoji jungtis – profesionali purškimo įranga

Greitoji jungtis padeda sutaupyti laiko, keičiant purškimo vamzdį ir priedus, kadangi keitimas vyksta lengviau ir greičiau.

Antras purškimo vamzdis su rotaciniu purkštuku

PLUS modeliuose šalia ritės žarnai yra antras purškimo vamzdis su iš anksto sumontuotu rotaciniu purkštuku. Todėl galima greitai pakeisti plokščios srovės ir rotacinį purkštukus. Nebereikia atsukinėti ir vėl užsukinėti tiek plokščios srovės, tiek rotacinį purkštukus.

Plokštelė patogesniam žarnos užvyniojimui

Palengvina aukšto slėgio žarnos užvyniojimą ant ritės. Jeigureikia nuvynioti žarną, ši plokštelė palenkiama į priekį.

Vandens slėgio/kiekio reguliavimas prie pistoleto

Integruoto vandens slėgio / kiekio reguliavimo pagalba galima vienu pirštu, nepertraukiant darbo, reguliuoti įrenginio našumą, pritaikant jį esamai užduočiai.

Pasukamas laido laikiklis

Apačioje esantis maitinimo laido laikiklis yra pasukamas. Todėl maitinimo laidą galima greitai nuimti. Neužtrunkate jį nuvyniodami. PLUS modeliuose maitinimo laidas ir aukšto slėgio žarna nuvyniojami ir užvyniojami nepriklausomai vienas nuo kito.

Mažų sūkių variklis ir tvirtas varinis siurblys

Esant didesniam siurblio našumui, mažų sūkių variklis veikia mažesniais sūkiais. Tai užtikrina ilgesnį variklio ir siurblio eksploatavimo laiką ir tylesnį darbą. Keramikiniai stūmokliai iki minimumo sumažina dilimą ir taip prailgina siurblio naudojimo laiką.

Plieno audiniu sustiprinta aukšto slėgio žarna

Plienu audiniu sustiprinta aukšto slėgio žarna yra labai tvirta ir idealiai tinka naudoti net ir sudėtingiausiomis sąlygomis.

Du laikikliai purškimo vamzdžiams

Du laikikliai purškimo vamzdžiams leidžia du skirtingus purškimo vamzdžius, pvz. su skirtingais purkštukais, saugiai pritvirtinti prie įrenginio.

Platūs ratai

Platūs 300 mm skersmens ratai ir nauji ypač minkšti antdėklai geresniam mobilumui ir ramiam važiavimu. Tai labai didelis privalumas, dirbant ant šiurkščių ir nelygių paviršių.
Svoris 83 kg
Gamintojas

Stihl

Prekės tipas

Elektrinis

Prekės paskirtis

Profesionaliam darbui

Galia

7,4 kW

Nominali įtampa

400 V/3 PH/50 Hz

Darbinis slėgis

35-220 bar

Maks. vandens srautas

1050 l/h

Maks. vandens temp.

60 °C

Aukšto slėgio žarnos ilgis

15 m

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Aukšto slėgio plovykla STIHL RE 462 PLUS”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.