Benzininis pjūklas STIHL MS 462

1159,00 Radote pigiau?

Naujausias motorinis pjūklas  STIHL MS 462 idealiai tinka visiems miško darbams. Tai ypač lengvas, kompaktiško dizaino, maksimaliai patogus benzininis pjūklas skirtas šakų genėjimui, vidutinių ir storų medžių pjovimui. Ypatinga STIHL MS 462 C-M savybė yra itin didelis pagreitis, kada pjovimo grandinė nuo 0 iki 100 km/h greitį pasiekia tik per 0,3 sekundės.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

STIHL 2-MIX-variklis

STIHL „2-MIX“ variklis vienu metu yra galingas ir ekologiškas. Atskyrus išmetamąsias dujas ir į variklį tiekiamą šviežią orą, sumažėjo cirkuliavimo nuostoliai, o tuo pačiu metu padidėjo našumas ir sumažėjo sąnaudos.

HD2 filtras su greituoju užraktu

HD2 filtrą sudaro polietileninė filtravimo medžiaga ir iki 70 % smulkių porų – tai neaustiniai ir poliamido filtrai. Todėl jie gali sulaikyti smulkiausias daleles. Jie taip pat nelaidūs vandeniui bei alyvai ir lengvai valomi. Apvali filtro kasetė su greituoju užraktu ir PET antgaliu leidžia be įrankių akimirksniu įdėti ir išimti filtrą.

Dekompresinis vožtuvas

Dekompresinis vožtuvas yra lengvo užvedimo sistemos dalis. Vožtuvą reikia nuspausti prieš užvedant variklį, kad reikėtų mažiau pastangų patraukti starterio virvutę. Jis yra pusiau automatinis, jį reikia nuspausti prieš užvedant, bet pats užsidaro, kai variklis užsiveda.

STIHL „ElastoStart”

Užvedant dvitakčius vidaus degimo variklius, susidaro didelis pasipriešinimas užvedimui. Specialios užvedimo rankenos „ElastoStart“ slopinimo elementas sumažina šį pasipriešinimą ir apkrovą starterio detalėms užvedimo metu.

Šoninis grandinės įtempimas

Įtempimo varžtą galima rasti pjūklo šone, varančiosios žvaigždutės dangtelyje. Nereikia liestis prie aštrios grandinės, kai norima ją įtempti.

Antivibracinė sistema

Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to STIHL gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

Kompensatorius

Karbiuratoriuje esantis kontroleris neleidžia kuro mišiniui tapti per daug riebiu, kai oro filtras yra užterštas. Paduodamas kuro kiekis nustatomas pagal patenkantį oro kiekį, kuris ateina per oro filtrą. Taip užtikrinamas reikalingas kuro/oro santykis. Filtro netgi nereikia taip dažnai valyti tol, kol nekrenta galia.

Reguliuojamas alyvos siurblys

Dėl įvairių pjovimo ilgių, medienos rūšių ir darbo technikos pjovimo metu reikia skirtingo alyvos kiekio. Reguliuojamas didelio našumo alyvos siurblys padės nustatyti tikslų ir situaciją atitinkantį tiekiamos alyvos kiekio dozavimą.
Svoris 6 kg
Gamintojas

Stihl

Prekės paskirtis

Miškų ūkiui, Profesionaliam darbui

Darbinis cilindro tūris

72.2 cm³

Galia

4,4/6 kW/AG

Svorio ir galios santykis

1.4 kg/kW

Garso lygis

108 dB(A)

Triukšmo lygis

119 dB(A)

Vibracijų lygis k/d

4.8/3.6 m/s²

Pjovimo grandinės žingsnis

3/8" P

Grandinės tipas

Rapid Super (RS)

Pjovimo juostos ilgis

45 cm

CO2 kiekis

697 g/kWh

Degalų bako talpa

0.72 l

Variklio tipas

Benzininis

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Benzininis pjūklas STIHL MS 462”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 11420113000A Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.