Jungtis vidaus čiaupams Gardena

16,39 Radote pigiau?

GARDENA vidaus čiaupo jungtis praeitimi paverčia jūsų varginančias keliones nuo kamabrio iki balkono su pilnu kibiru vandens. Dėl čiaupo jungties galite patogiai pasiekti savo balkono gėles, tiesiog čia pat! Adapterį prie čiaupo galite pritvirtinti atlikdami kelis paprastus veiksmus. Priveržkite sriegį, tada pritvirtinkite adapterį ant sriegio ir prispauskite slankiklį. Stumkite jį tol, kol pritvirtinsite adapterį prie sriegio. Kai tai bus padaryta, būsite pasiruošę pritvirtinti žarną. Jei pastumsite slankiklį priešinga kryptimi, adapteris atsilaisvins ir bus lengvai nuimamas. 5 metų gamintojo garantija ir GARDENA kokybės ženklas užtikrins gaminio ilgaamžiškumą. Adapteris suderinamas su visais įprastais čiaupais – M 24 x 1 moterišku ar M 22 x 1 vyrišku sriegiu (netinka neslėginiems ar žemo slėgio vandens šildytuvams). Įsitikinsite patys – ši čiaupo jungtis yra būtina namuose, kai reikalingas didelis vandens kiekis, pvz., pildant akvariumą ar baseiną.

Garantija 24 mėn.

Pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Aukščiausia gaminio kokybė

Vokietijoje pagaminti kokybiški GARDENA produktai reiškia našumą, patikimumą ir nuolatines naujoves.

5 metų garantija užtikrina aukštą kokybę

* Jeigu reikia išsamios informacijos apie garantijos sąlygas, žr. pridedamą naudojimo vadovą, arba apsilankykite svetainėje www.gardena.com/warranty. Ši garantija neturi įtakos jūsų teisinėms pretenzijoms dėl garantijos.

Lengvam darbui

Dabar galite lengvai tiekti vandenį visur, kad galėtumėte laisyti gėles terasoje ar verandoje naudodamiesi čiaupo jungtimi. Sutaupykite energijos ir laiko nešiojant sunkius laistytuvus. Laistyti vėl smagu!

Lengvas prijungimas

Čiaupo jungtį galima paprastai ir greitai prijungti prie virtuvės ar vonios čiaupo. Taip pat yra veržliaraktis, užtikrinantis, kad srieginį komponentą būtų kuo patogiau pritvirtinti ar atsukti. Vidinė čiaupo jungtis yra suderinama su visais įprastais čiaupais su sriegiais M 24 x 1 arba M 22 x 1.

Lankstus ir universalus

Prie originalios GARDENA sistemos lengvai ir saugiai pritvirtinkite įvairius prietaisus.

Tiesiog paslinkite į šoną

Pirmiausia uždėkite adapterį ant sriegio, kurį anksčiau užsukote ant čiaupo. Dabar tiesiog paspauskite slankiklį, kad tvirtai pritvirtintumėte adapterį prie čiaupo. Norėdami jį pašalinti, tiesiog paslinkite slankiklį priešinga kryptimi.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500048514

Prekės paskirtis

Čiaupo jungtis

Prekės tipas

Čiaupų jungtys

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Jungtis vidaus čiaupams Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 967980601 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.