Kiemo ravėtuvas „EcoLine“ Gardena

17,99 Radote pigiau?

Tvaru ir jokio vargo: su GARDENA „EcoLine“ kiemo ravėtuvu greitai ir lengvai išvalysite terasos ar įvažiavimo plytelių tarpus. Su ravėtuvu lengvai išrausite samanas ir piktžoles, sužėlusias siauruose tarpuose tarp grindinio akmenų, įvažiavimo plytelių bei ties sienomis. Visą teritoriją greitai išravėsite ir sutvarkysite. 85 proc. gamybai panaudoti plastiko gauta iš perdirbtų medžiagų, daugiausiai – buitinių atliekų. Visa darbinė ravėtuvo dalis yra pagaminta iš nerūdijančiojo plieno, kurio 45 proc. sudaro perdirbtos medžiagos. Piktžolės ir samanos iš bet kurio plyšio ar ertmės lengvai pašalinamos. Galinė ravėtuvo rankenos dalis pagaminta iš elegantiškos, vaškuotos, 100 proc. FSC® 100 % sertifikatu įvertintos medienos. Mažasis jūsų sodo pagalbininkas išties stilingas ir derantis prie gamtos. Iš tvarių medžiagų pagamintas ravėtuvas yra patvarus ir ilgaamžis. Ergonomiškos formos rankena ravėjimą padaro patogesnį. Europoje pagamintam „EcoLine“ kiemo ravėtuvui GARDENA suteikia 25 metų gamintojo garantiją. Natūralus pasirinkimas sodininkaujantiems su meile. „ReTh!nk“ – naujoji „EcoLine“ serija. Tvariai pagaminta. Estetiškai suprojektuota. Patvariai sukonstruota.

Garantija 24 mėn.

Pristatymas: 3-5 d.d.

Aukščiausai gaminio kokybė

Vokietijoje pagaminti kokybiški GARDENA produktai reiškia našumą, patikimumą ir nuolatines naujoves.

Pagaminta tvariai

„EcoLine“ sekatoriai buvo sukurti itin tvariai. Daugiau nei 80 procentų naudojamo plastiko yra pagaminta iš perdirbtų medžiagų – buitinių atliekų. Be to, peiliai pagaminti iš nerūdijančio plieno, o plieniniai komponentai pagaminti iš daugiau nei 75 procentų perdirbto metalo.

Trinkelių ravėtuvas samanoms ir piktžolėms

GARDENA „EcoLine“ trinkelių ravėtuvas idealiai tinka šalinti samanas ir piktžoles tarp grindinio akmenų, plokščių tarpų ar sienų kraštų.

Estetiškas dizainas

„EcoLine“ trinkėlių ravėtuvas yra elegantiško dizaino ir tiks prie kitų jūsų sodo įrankių.

Ilgaamžiškas

Aukštos kokybės medžiagos užtikrina, kad „EcoLine“ trinkelių ravėtuvas yra ypač patvarus ir tvirtas.

Ašmenys šlifuoti iš abiejų pusių

Ašmenys, šlifuoti iš abiejų pusių, pagaminti iš nerūdijančio plieno, kad būtų galima tiksliai pašalinti piktžoles ir samanas.

Patogus laikymas

Ergonomiškos formos rankena leidžia patogiai ir lengvai naudoti įrankį tarpeliams, plyšiams ir kraštams.

Gamintojas

Gardena

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Kiemo ravėtuvas „EcoLine“ Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 970535601 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.