Kombi variklis STIHL KMA 120 R

389,00 Radote pigiau?

Akumuliatorinį kombi variklį STIHL KMA 120 R galite naudoti su daugybe kombi įrankių ir efektyviai jį išnaudoti profesionaliai prižiūrint kraštovaizdį. STIHL KMA 120 R pasižymi savo dideliu našumu ir efektyvumu. STIHL KombiSystem įrankiai jungiasi prie veleno naudojant greitąją jungtį. Kilpinė rankena suteikia didžiausią įmanomą lankstumą dirbant, pavyzdžiui, tarp medžių ir krūmų ar kitose siaurose erdvėse. Dėl ergonomiškos darbo pozicijos galite greitai ir be įrankių pritaikyti rankenos aukštį pagal savo ūgį.
Galingas EC variklis yra tylus, taigi galite dirbti be klausos apsaugos savo namų sode ar kitose triukšmui jautriose vietose, pavyzdžiui, aplink mokyklas, ligonines ar miesto parkus. Kintamo greičio reguliatorius su 2 lygiais yra integruotas į valdymo rankeną. ECO režimu (1 lygis) variklis dirba mažesniais sūkiais, kurių pakanka lengvesniems darbams. Tai reiškia, kad sunaudojate mažiau energijos ir galitėsite ilgiau dirbti su viena akumuliatoriaus įkrova. Jei reikia pilnos jėgos, pvz. dirbant su STIHL RG-KM žolės karpytuvu, tiesiog perjunkite į 2 lygį naudodami jungiklį. Priklausomai nuo darbo pobūdžio, taip pat galite nuolat reguliuoti greitį paleidimo mygtuko pagalba. STIHL AP sistemos akumuliatoriniai įrankiai yra skirti profesionaliam naudojimui ir kasdieniam naudojimui net esant nepalankioms oro sąlygoms. Veiksmingumas įrodytas atliekant sudėtingus vidinius testus. Purslų vandens bandymas, be kita ko, pagrįstas IPX4 standartu.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

Kilpinė rankena (R)

Žoliapjovės ir krūmapjovės su kilpine rankena yra idealios darbui, kur yra ribota judėjimo erdvė, pvz. tarp krūmų.

Greito sujungimo mova

Greito sujungimo movos pagalba “Kombi” sistemą galima be įrankių greitai išardyti ir padalinti į dvi dalis, kad būtų patogu transportuoti ir sandėliuoti.

STIHL EC technologija

STIHL bešepetėlinis elektros variklis (EC) taupo elektrą ir beveik nenusidėvi, tarp kitko dėka papildomos STIHL „EC“ elektronikos. Būdama pažangiu kontrolės centru ji bet kuriuo metu aptinka į įrenginį įstatytą akumuliatorių ir maitina EC variklį tinkama akumuliatoriui galia. Tokiu būdu visada užtikrinama optimali įrenginiui tiekiama galia – būtent visą akumuliatoriaus išsikrovimo laikotarpį.

Kilpinė rankena (R)

Žoliapjovės ir krūmapjovės su kilpine rankena yra idealios darbui, kur yra ribota judėjimo erdvė, pvz. tarp krūmų.

Gamintojas

Stihl

Nominali įtampa

36 V

Garso lygis

91 dB(A)

Svoris kg

3.5

Triukšmo lygis

102 dB(A)

Vibracijų lygis k/d

5.0/5.0 m/s²

Ilgis iki jungiamosios movos (cm)

92

Prekės tipas

Akumuliatorinis

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Kombi variklis STIHL KMA 120 R”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: FA080116820 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.