Laistymo kompiuteris „Bluetooth®“ Gardena

77,89 Radote pigiau?

GARDENA Laistymo kompiuteris „Bluetooth®“ patogiai sukonfigūruoja jūsų sodo automatinę laistymo sistemą naudojant telefoną ar planšetinį kompiuterį. Elegantiško, paprasto dizaino atsparus oro sąlygoms prietaisas montuojamas tiesiai ant lauko vandens čiaupo. „Bluetooth®“ dėka vandens valdymą galima nustatyti iki 10 metrų spinduliu, pavyzdžiui, patogiai sėdint sodo terasoje. Išmanusis telefonas arba planšetinis kompiuteris su „iOS“ ar „Android“ taps praktišku nuotolinio valdymo pultu. Po įdiegimo GARDENA „Bluetooth®“ programa palaipsniui padės jums prijungti savo išmanųjį telefoną prie Vandens kompiuterio. Galite tiesiog leisti planavimo asistentui pasiūlyti idealius jūsų augalų laistymo ciklus arba nustatyti 3 individualius tvarkaraščius. Kiekvienas tvarkaraštis susideda iš skirtingo pradžios laiko ir trukmės ir gali būti kartojamas skirtingomis savaitės dienomis. Prireikus galima nustatyti lietaus pertraukėlę, kad lietingą savaitę jūsų sodas nebūtų be reikalo laistomas. Tai naudinga augalams ir tausoja vandenį. Galite prijungti GARDENA dirvožemio drėgmės jutiklį, kuris parduodamas atskirai ir nepridedamas komplekte. Jis automatiškai užtikrina, kad laistymas bus atliekamas pagal poreikį. Trijų būsenų šviesos diodai valdymo pulte rodo dabartinę „Bluetooth®“ ryšio būseną, laistymą ir naudojamos 9 V šarminės baterijos būseną. Baterija turi veikti visus metus. Jei norite laistyti augalus ne laistymo ciklo metu, laistymą galima pradėti ir nutraukti rankiniu būdu bet kuriuo metu, paspaudus prietaiso mygtuką. Dėl GARDENA saugaus stabdymo funkcijos jūs visada galite kontroliuoti automatinį laistymą. Jei akumuliatoriaus energija išsenka, kito laistymo ciklo pradžia automatiškai neleidžiama. Tai reiškia, kad esate saugus žinodamas, kad jūsų sodas visada yra apsaugotas nuo perlaistymo.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Patogus vandens valdymas naudojant „Bluetooth®“ jungtį

Vandens Kontrolė „Bluetooth®“ siūlo maždaug 10 metrų nuotolį, per kurį drėkinimo sistemą galima patogiai valdyti per atitinkamą programėlę.

Paprastas prijungimas ir konfigūravimas per GARDENA „Bluetooth®“ programą

Nemokama GARDENA „Bluetooth®“ programa per „iOS“ ir „Android“, jūsų išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį paverčia nuotolinio valdymo pultu, kuriuo įrenginį galima patogiai valdyti ir programuoti žingsnis po žingsnio (reikalinga bent „iOS 12.X“, „Android 5.0“, „Bluetooth® Low Energy 4.0“). .

Daugybė praktinių automatinio laistymo funkcijų

GARDENA „Bluetooth®“ programa gali užprogramuoti iki 3 automatizuotų tvarkaraščių su skirtingu pradžios laiku, trukme ir pasikartojimais. Jei reikia, vartotojas gali nustatyti sezoninę laistymo trukmę ir lietaus pertrauką.

Rankinis laistymas vienu mygtuko paspaudimu

Centrinis mygtukas leidžia pradėti rankinį laistymą su automatinio sustabdymo funkcija.

Lankstus ir patogus

Baterijomis valdoma vandens kontrolė leidžia patogų prisijungimą ir naudojimą. 9V šarminės baterijos (nepridedamos) veikimo trukmė yra maždaug vieneri metai.

Aukščiausia gaminio kokybė

Vokietijoje pagaminti kokybiški GARDENA produktai reiškia našumą, patikimumą ir nuolatines naujoves.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500052887

Laistymo ciklai per dieną

3

Laistymo trukmė

0 h 1 min – 7 h 59 min

Laistymo dienos

individual selection of irrigation days

Valdoma programa

GARDENA Bluetooth® programėlė

Sriegis

For taps with 26.5 mm (G 3/4) and 33.3 mm (G1) thread

Darbinis slėgis

12 bar

Slėgis

0,5 bar

Sensorinis sujungimas

Taip

Prekės tipas

Laistymo laikmačiai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Laistymo kompiuteris „Bluetooth®“ Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 970481501 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.