„Liano™“ žarnos laikiklis „TapFix“ Gardena

17,99 Radote pigiau?

GARDENA „Liano™ TapFix“ galima greitai ir lengvai prijungti prie praktiškai bet kurio vandens čiaupo (G 1″, G 3/4″ ir G 1/2″) negręžiant ir nenaudojant įrankių. Išmaniai suprojektuotas laikiklis prie sienos pritvirtinamas negręžiant – paprasta ir jokios žalos. Laikiklis idealiai tinka iki 20 m ilgio GARDENA „Liano™“ tekstilinėms žarnoms. Čiaupas turi būti ne mažesniu kaip 50 cm atstumu nuo žemės. „Liano™ TapFix“ ir „Liano™“ tekstilinę žarną galima ištisus metus laikyti ant čiaupo – dėl naujoviškų technologijų jos yra atsparios UV spinduliams ir šalčiui. Jeigu per žiemą „TapFix“ su „Liano™“ tekstiline žarna norite laikyti rūsyje ar garaže, galite jį patogiai pakabinti – tam skirta ertmė laikiklio galinėje dalyje. GARDENA suteikia „Liano™ TapFix“ 5 metų gamintojo garantiją.

Pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Greitas ir lengvas surinkimas

„Liano™” „TapFix” galima prijungti prie beveik bet kokio vandens čiaupo negręžiant ir nenaudojant įrankių – 33,3 mm (G1″), 26,5 mm (G3/4″) sriegis, 23 mm (G5/8″) sriegis ir 21 mm (G1/). 2″) sriegis.

Nesugadintos sienos

Sumanus laikymo žarnos dizainas užtikrina, kad „Liano™” nesubraižytų ir nepažeistų sienos naudojimo ar sandėliavimo metu.

5 metų garantija užtikrina aukštą kokybę

* Jeigu reikia išsamios informacijos apie garantijos sąlygas, žr. pridedamą naudojimo vadovą, arba apsilankykite svetainėje www.gardena.com/warranty. Ši garantija neturi įtakos jūsų teisinėms pretenzijoms dėl garantijos.

Atsparus UV ir šalčiui

„TapFix“ pasižymi atsparumu UV ir šalčiui, todėl garantuoja ilgaamžiškumą ir naudojimą ištisus metus.

Tinka tekstilinei žarnai Liano™

„TapFix“ idealiai tinka iki 20 metrų ilgio GARDENA „Liano™” žarnai.

Gamintojas

Gardena

Prekės tipas

Laikikliai ir atramos

GTIN

4078500058131

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “„Liano™“ žarnos laikiklis „TapFix“ Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 970547701 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.