Rankinis dulkių siurblys Cecotec Conga RockStar Micro 6000

99,00 

Su šiuo rankiniu dulkių siurbliu galima lengvai ir per trumpiausią laiką susiurbti nešvarumus, plaukus ir alergenus. Tai patogus belaidis dulkių siurblys namams ir automobiliui.

Garantija 24 mėn.

Neturime

Cecotec Conga RockStar Micro 6000 – greitas apmušalų ir automobilių salonų valymas

Conga Micro 6000 yra rankinis dulkių siurblys, skirtas greitai ir patogiai pašalinti dulkes ir alergenus. Dėl savo patogaus dydžio ir 10 kPa siurbimo galios šis mažas belaidis siurblys yra ypač populiarus tarp naminių gyvūnėlių savininkų ir automobilių mylėtojų. Naudodami dvi valymo programas („Eco“ ir „Turbo“) galite atlikti iki 15 minučių trukmės belaidį dulkių siurbimą. Cecotec rankinio dulkių siurblio Multifasic sistema ir bešepetėlinis variklis užtikrina patikimą net ir įsisenėjusių nešvarumų pašalinimą.

Pagrindinės savybės

  • Kompaktiškas
  • Didelio našumo filtras
  • Dvi valymo programos
  • Didelė 10 kPa siurbimo galia

Komplektacija

  • Rankinis dulkių siurblys
  • Adapteris
  • Pakrovimo stotelė
  • 2 viename priedas kraštams ir kampams
  • Minkštų baldų priedas

Kaip veikia Cecotec Conga RockStar Micro 6000?

Šiam rankiniam dulkių siurbliui priklauso naujausios kartos skaitmeninis bešepetėlinis variklis. Tai užtikrina, kad belaidis dulkių siurblys ne tik dirbtų greičiau, bet ir siurbtų tyliau. Šios technologijos dėka prailginamas Conga Micro 6000 tarnavimo laikas. 10 kPa siurbimo galia, du skirtingi valymo režimai ir specialus antialerginis filtras garantuoja, kad dulkių konteineryje liktų kuo daugiau dulkių dalelių ir alergenų (pvz., erkučių, kačių plaukų). Rankinis dulkių siurblys naudoja išcentrinę jėgą, kad atskirtų įvairias daleles į 100 ml talpos dulkių konteinerį.

Kaip naudoti Cecotec Conga Micro 6000?

Conga Micro 6000 turi stilingą įkrovimo stotelę, kad siurbliukas visada būtų po ranka. Be to, šis rankinis dulkių siurblys turi „du viename“ priedą kampams ir baldams bei papildomą šepetį apmušalų audiniams. Ergonomiškas ir lengvas siurbliukas leidžia patogiai siurbti iki 15 minučių. Tai naudinga visur, kur reikia atlikti darbus greitai arba kur reikia pasiekti ypač sudėtingas vietas (pvz., automobilių salonuose).

Dvi valymo programos, vienas tikslas

Galite pasirinkti vieną iš dviejų skirtingų valymo režimų. „Eco“ ir „Turbo“. Nors rankinio dulkių siurblio „Eco“ režimas leidžia ilgiau naudoti akumuliatorių, „Turbo“ režimas yra atsakingas už įsisenėjusių nešvarumų pašalinimą. Nesvarbu, kurią programa pasirinksite, Cecotec Conga RockStar Micro 6000 užtikrins greitą švarą.

Kam tinka Cecotec Conga RockStar Micro 6000?

Šis rankinis dulkių siurblys idealiai tinka naminių gyvūnėlių savininkams ir alergiškiems žmonėms dėl savo siurbimo galios ir antialerginio filtro. Taip pat  ypač tinkamas greitam automobilio salono valymui.

Svoris 0,51 kg
Išmatavimai 43 × 8 × 8 cm
Gamintojas

Cecotec

Garantija

24 mėn.

Garantija baterijai

12 mėn.

Dulkių konteinerio talpa

100 ml

Tipas

Rankinis

HEPA filtravimo sistema

Veikimo laikas pakrovus (max)

15 min.

Plaunamas filtras

Galingumas

Akumuliatoriaus tipas

Ličio jonų

Įkrovimo trukmė

Akumuliatoriaus talpa

2000 mAh

Kabelio ilgis

Spalva

Pilka/juoda

Plovimo funkcija

Ne

Belaidis

Taip

Drėgnas siurbimas

Ne

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Rankinis dulkių siurblys Cecotec Conga RockStar Micro 6000”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.