“Smart” Jutiklio ir laistymo valdymo rinkinys Gardena

334,99 Radote pigiau?

GARDENA “smart” jutiklio ir laistymo valdymo rinkinys valdo laistymo sistemą iki 6 skirtingų plotų ( su 24 V laistymo vožtuvais), leidžiančių individualizuotą, visiškai automatinį ir, svarbiausia, pagal poreikius atitinkantį skirtingų plotų laistymą. Jame yra išmanioji laistymo kontrolė, išmanusis jutiklis ir išmanusis maršrutizatorius. Išmanioji laistymo kontrolė yra ypač lanksti ir suderinama su daugeliu komercinių 24 V laistymo vožtuvų. Dabar galite pakeisti jūsų esamą laistymo sistemos sode valdymo bloką į išmanųjį. Prijungus antžeminę ar požeminę laistymo sistemą, ji bus valdoma nebe klasikiniu būdu, o per nemokamą GARDENA išmaniąją programą („iOS“ / „Android“). Galėsite nustatyti ik 6 nepriklausomų laistymo zonų su skirtingu laistymo grafiku. Išmanią laistymo kontrolę galima idealiai derinti su GARDENA “Sprinklersystem” arba „Micro-Drip-System“. Kartu su komplekte esančiu išmaniuoju jutikliu, kuris matuoja dirvožemio drėgmę, galėsite savo sodą optimaliai laistyti pagal poreikį. Išmatuotos vertės, tokios kaip drėgmės lygis ir esama žemės temperatūra, internetu siunčiamos tiesiai į GARDENA programėlę išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje per maršrutizatorių. Dabar galite stebėti, įjungti ir reguliuoti savo sodo laistymo sistemą bet kuriuo metu ir iš bet kur. Išmanus maršrutizatorius, įtrauktas į rinkinį, yra jūsų naujos išmaniosios sistemos pagrindas. Dėl galingų belaidžių imtuvų jis siūlo saugų ir stabilų ryšį dideliu nuotoliu. Maršrutizatorius yra lengvai prijungiamas prie interneto maršrutizatoriaus per „WiFi“ arba LAN kabelį. Naudingi GARDENA išmaniosios programos asistentai palengvina diegimą ir nustatymą. Išmanųjį laistymo kontrolės jutiklių rinkinį bet kuriuo metu galima išplėsti papildomais prietaisais iš GARDENA išmaniosios sistemos. Turėdami išmanią laistymo sistemą ir robotą vejapjovę, savo sodu pasirūpinsite iš bet kurios vietos.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 3-5 d.d.

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

Aukščiausia gaminio kokybė

Vokietijoje pagaminti kokybiški GARDENA produktai reiškia našumą, patikimumą ir nuolatines naujoves.

Pilnai automatinis, iki 6 skirtingų sodo zonų laistymas

Naudojant išmanią laisymo kontrolę, išmanųjį jutiklį ir išmanųjį maršrutizatorių, viskas yra įtraukta į programėlės valdomą, individualiai pritaikytą ir visiškai automatinį sodo laistymą. Su GARDENA išmania programėle galima valdyti iki 6 drėkinimo vožtuvų keliose sodo vietose. Kartu su išmaniuoju jutikliu galima tiksliai nustatyti vandens poreikį vienam plotui.

Esamos laistymo sistemos tampa išmaniomis

Nepralaidi išmanioji laistymo kontrolė valdo esamas drėkinimo sistemas su beveik visais standartiniais 24 V drėkinimo vožtuvais. Paprasčiausiai pakeitus valdymo įtaisą, jūsų pačių turimą drėkinimo sistemą galima visiškai valdyti per GARDENA išmaniąją programėlę.

Kompaktiškas išmanus jutiklis matuoja dirvos drėgmę ypač tiksliai

Išmanusis jutiklis gali būti naudojamas bet kur sode arba vazonuose terasoje ar balkone ir teikia duomenis iš sodo tiesiai į išmaniąją programą.

Skaitmeninis drėgmės nustatymas su ypač didele jutiklio zona

Dirvožemio drėgmė matuojama tiksliai ten, kur svarbu – tiesiai prie augalo šaknų, ar giliau vejoje, ar vazone. Išmanusis jutiklis veikia patikimai įvairiuose vazonuose.

Išmaniosios sistemos branduolys – tiksliai ir bevielei komunikacijai

Išmanus maršrutizatorius su belaidžiu ryšiu ir tolimojo radijo ryšiu užtikrina patikimą komunikaciją su išmaniaisiais įrenginiais ir yra prijungtas prie interneto maršrutizatoriaus per WLAN arba LAN kabelį.

GARDENA išmanioji programėlė: Sodo priežiūra vos vieno piršto prisilietimu

Rūpinkitės savo sodu, kad ir kur būtumėte. GARDENA išmanioji programėlė leidžia ją valdyti iš bet kur ir bet kada. Sukurti savo išmaniąją sistemą dabar yra labai lengva naudojant specialų asistentą, kuris padės jums kiekviename žingsnyje.

Gamintojas

Gardena

Valdoma programa

GARDENA "smart system programėlė" (Reikalinga Online registracija)

Baterijos tipas

Šarminis

GTIN

4078500049030

Prekės tipas

„Smart system“ gaminiai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs ““Smart” Jutiklio ir laistymo valdymo rinkinys Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 967986801 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.