Vejos pjovimo robotas Gardena Smart Sileno+ 1600 (19064-72)

1799,00 

Robotas vejapjovė Gardena Sileno+ 1600 – pagalbininkas lengvesniam gyvenimui. Dabar prižiūrėti veja gali būti taip paprasta! Gardena Sileno + 1600 automatiškai nupjauna žolę iki reikiamo ilgio, o Jūs galite džiaugtis laisvu laiku. Dėl SensorCut pjovimo sistemos, vejos robotas Sileno+ 1600 nepalieka ratukų dryžių vejoje ir tolygiai pjauna žolę.

Dirbančio vejos robotuko beveik net nepastebėsite, nes robotas Gardena Sileno+ 1600 dirba greitai ir labai tyliai. Išmanusis robotas vejapjovė yra pilnai automatinis, todėl baigęs darbą arba prireikus pakrauti akumuliatorių Gardena Sileno+ pats randa kelią į įkrovimo stotelę.

Žolės robotas turi integruotą jutiklį, kuris fiksuoja žolės augimą. Jutiklio dėka robotas vejapjovė pats sprendžia kiek ir kaip dažnai reikia pjauti veją. Roboto darbo laiką nesunkiai galima nustatyti ir pagal savo poreikius.

Garantija 24 mėn.

Garantija 24 mėn.

Neturime

Full Connect

Išmanusis SILENO + yra prijungtas prie „GARDENA smart system”. Savo sodą galite prižiūrėti iš bet kur.

Pro-silent

Atsipalaiduokite savo sode, kol „smart” SILENO+ tyliai dirba už jus.

AI-precise

Ši vejapjovė profesionaliai naviguoja, patikimai tiksliai įveikia siauriausias vietas ir kampus.

Auto Weather & Terrain

„Smart” SILENO + yra darbštus sodo pagalbininkas, dirbantis bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Ši vejapjovė pjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant iki 35% nuolydžius bei įkalnes.

Atraskite GARDENA „smart” programėlę

Mėgaukitės visais „GARDENA smart system” privalumais. „SmartConfig“, „Auto Schedule“ ir „Smart Home“ funkcijų dėka jūsų SILENO + robotą vejapjovę lengva įdiegti ir naudoti. Viskas valdoma vienu mygtuko paspaudimu per GARDENA „smart” programėlę.

Idealiai tinka didelėms ir sudėtingoms vejoms

GARDENA smart „SILENO+” automatiškai, patikimai, be provėžų ir tolygiai pjauna vejos plotus iki 1600 kvadratinių metrų. Robotas įveikia siaurus koridorius be jokių problemų. Įkrovimo stotis taip pat gali būti įrengta lanksčiai, be apribojimų.

Saugus

Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą – užtikrinkite, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys. Kai įrankis pakeliamas, kitas jutiklių rinkinys verčia peilius nedelsiant sustoti, taip yra išvengiama sužeidimų.

Svoris 9,7 kg
Gamintojas

Gardena

Garso lygis

60 dB(A)

Pjovimo aukštis

20-60 mm

Pjovimo plotis

22 cm

Veikimo laikas

iki 65 min.

Baterijos tipas

Ličio jonų

Aukščiausia įkalnė

35 %

Tinkla sklypo plotui

iki 20 arų

GTIN

4078500056199

Belaidis

Ne

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Vejos pjovimo robotas Gardena Smart Sileno+ 1600 (19064-72)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 967264607 Kategorija:
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.