Vejos pjovimo robotas STIHL RMI 422PC iMOW®

1571,00 

Kompaktiškas vejos robotas pasiekiamas mobiliąja programėle.

Perkant šį robotą, gaunate STIHL akumuliatorinę žoliapjovę FSA 45 dovanų. Dovanos vertė 149,00 Eur.
Informaciją apie šią žoliapjovę galite rasti – čia.

Garantija 24 mėn.

Neturime

STIHL RMI 422 PC „iMOW®“ vejos pjovimo robotą rekomenduojama naudoti vidutinio dydžio, iki 1700 m², vejoms pjauti. Jo didelės talpos ličio jonų akumuliatorius užtikrina ilgą veikimo laiką. Galima prieiti prie dinaminio pjovimo plano, naudojantis „iMOW®“ programėle*. Daugelio žingsnių sistema, reguliuojanti pjovimo aukštį, užtikrina puikius pjovimo rezultatus. Prie nuolydžio prisitaikančio greičio funkcija leidžia pjauti kokybiškai net tada, kai nuolydis siekia iki 40 %. Judantis gaubtas su jutikliais saugo robotą.

Apie techninius reikalavimus, norint naudotis „iMOW®“ programėle, galima plačiau pasiskaityti interneto svetainėje https://web.imow.stihl.com/systems

 


Standartinė įranga

iMOW® pjovimo robotas (su akumuliatoriumi ir pjovimo peiliu), 1 įkrovimo stotis, 1 “iRuler” liniuotė.

iMow vejos roboto pavara

STIHL iMOW® vejos pjovimo robotų pavaros dėka gali pjauti ir nelygiose vietovėse. STIHL RMI 422 gali įveikti iki 35% statumo įkalnes. Likę RMI 4 serijos modeliai gali įveikti iki 40% statumo įkalnes.

Prisitaikantis greičio reguliavimas įkalnėje

Naudodami pokrypio kampo jutiklį, vejos pjovimo robotas iMOW® automatiškai ir nuolat pritaiko savo greitį nelygiose vietose.

Dinamiškas pjovimo planas

Naudojant STIHL iMOW® pjovimo roboto interaktyvųjį pjovimo planą kiekvieną dieną galėsite nustatyti laikotarpį, kai dirbs iMOW® pjovimo robotas. Šiame aktyvumo laikotarpyje įrenginys savarankiškai nuspręs, kada geriausiai pjauti veją, kad būtų gautas geriausias rezultatas. Dinaminį pjovimo planą galima įjungti ir išjungti per valdymo skydelį arba patogiai per iMOW®” programėlę.

Pasiekimas mob. programėle

Visus iMOW® vejos pjovimo robotus, kurių modelio pavadinime yra raidė C, galima pasiekti ir iMOW® mobiliaja programėle. Naudodami šią sąsają planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone, galėsite atidaryti daug funkcijų.

Visapusiška apsauga

iMOW® įrengta įvairių jutiklių: pakeltas įrenginys nedelsdamas sustoja. Norint apsaugoti nuo vagystės, iMOW® galima nustatyti taip, kad jį būtų galima valdyti tik įvedus PIN kodą. Modeliams kurių pavadinime yra C raidė, vejos roboto vietą galite stebėti išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje dėka GPS siųstuvo.

Gaubtas su jutikliais

Tvirtas gaubtas apsaugo vejos pjovimo robotą iMOW® nuo nepalankių oro sąlygų. Integruoti jutikliai fiksuoja kontaktą su objektu ir vejos pjovimo robotui iMOW® nurodo keisti kryptį.

Mulčiavimo įranga

Stabilus mulčiuojantis peilis dirba ir net esant aukštai žolei užtikrina tikslų nupjautos vejos vaizdą. Kiekvieną kartą automatiškai peiliui sustojus, keičiasi jo sukimosi kryptis. Taip tolygiau dėvisi ašmenys. Peilius pakeisite nenaudodami įrankių.

Įkrovimo stotelė

Įkrovimo stotelė yra iMOW® namai. iMOW® sugrįžta į sode įrengtą pagrindinę ir apsaugotą vietą pasikrauti energijos arba laukti kito aktyvumo laiko.

Grįžimas į įkrovimo stotelę

Pagal numatytuosius nustatymus, iMOW® vejos robotas grįžta į įkrovimo stotelę sekant perimetro laidą. Taip pat galimas ir grįžimas alternatyviu keliu, šiek tiek atsitraukus nuo perimetro laido.

Valdymo pultas

Valdymo pultas su ryškiu integruotu ekranu, skirtas keisti nustatymus, valdyti rankiniu būdu ir greitai peržvelgti įrenginio informaciją.

Ryškus LCD ekranas

Dėl intuityvaus valdymo programuoti yra labai paprasta, o ryškus LCD ekranas bus matomas net ir šviečiant ryškiems saulės spinduliams.

Profiliuoti ratai

iMOW® patikimai juda srityse su tankia žole, nelygiu paviršiumi ir nedideliu nuolydžiu (iki 40%). Profiliuoti tolygiai besisukantys ir automatiškai nusivalantys ratai.

Tiesiausias grįžimas namo “Direct Drive Home”

iMOW® sukuria vidinį pjovimo ploto žemėlapį, nustato savo padėtį bet kurio pjovimo metu ir į esamą vidinį žemėlapį įtraukia nežinomus objektus (draudžiamas judėti zonas). iMOW® apskaičiuoja tiesioginį kelią atgal į pakrovimo stotelę ir gįžta tiesiausiu keliu.

Svoris 15 kg
Išmatavimai 89 × 48,5 × 33,5 cm
Baterijos tipas

Ličio jonų

Aukščiausia įkalnė

40 %

Darbinis sūkių skaičius

4450 rpm

Garso lygis

60 dB(A)

Pjovimo aukštis

20-60 mm

Pjovimo plotis

20 cm

Pjovimo trukmė sav.

25 val.

Tinkla sklypo plotui

iki 20 arų

Belaidis

Ne

Gamintojas

Stihl

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Vejos pjovimo robotas STIHL RMI 422PC iMOW®”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 63010111468 Kategorija:
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.