Akumuliatorinė vejapjovė STIHL RMA 443 PV (2024)

699,00 Radote pigiau?

Jei dar neturite STIHL AP sistemos akumuliatorių, patartina susikomplektuoti akumuliatorinę vejapjovę STIHL RMA 443 PV su STIHL AP 300 S akumuliatoriumi ir greituoju įkrovikliu STIHL AL 301. Ši vejapjovė STIHL RMA 443 PV turi nuoseklų akumuliatoriaus iškrovimą, jei pirmasis akumuliatotrius išsikrovė, sistema nuosekliai persijungia į antrą akumualiatorių, jeigu jis yra įdėtas į vejapjovę. Kad galėtumėte pjauti kuo didesnį vejos plotą vienu akumuliatoriaus įkrovimu, vejapjovės variklis turi eco režimą. Eco rėžimas automatiškai reguliuoja variklio sūkius pagal pagal poreikį. Vario (reguliuojamo greičio) pavara leidžia pačiam nustatyti važiavimo greitį pjaunant, jį galima nuolat reguliuoti skaitmeniniame valdymo pulte HMI. Akumuliatorinė vejapjovė STIHL RMA 443 PV yra manevringa ir tyli. Centriniu pjovimo aukščio reguliavimu galite nustatyti norimą vejos aukšį 7 lygiais nuo 20 mm iki 100 mm. 52 litrų talpos žolės surinkimo dėžėje telpa daug nupjautos žolės ir ją lengva ištuštinti. Sulenkiama ir reguliuojamo aukščio komfortiška rankena užtikrina patogų ir ergonomišką vejapjovės valdymą bei leidžia lengvai transportuoti ir sandėliuoti ją taupant vietą.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

Rankena nešimui

Integruota priekinė rankena leidžia lengvai transportuoti įrenginį. Tuo pačiu ji tarnauja kaip apsauga nuo smūgių ir apsaugo korpusą nuo kitų kliūčių.

Sulenkiama žolės surinkimo dėžė su užpildymo lygio

Žolės surinkimo dėžė greitai ištuštinama tik keliais rankų judesiais. Užpildymo lygio indikatorius parodo, kada žolės surinkimo dėžė prisipildo.

Optimizuotas oro srautas

Optimizuotas oro srauto peilis pjauna žolę esant minimaliam pasipriešinimui ir sukasi tik tiek, kiek būtinai reikia. Kad mūsų akumuliatorinių vejapjovių ličio jonų akumuliatoriai dirbant veiktų kuo efektyviau, šie modeliai pjauna ypač ekonomiškai.

Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas

Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas: spyruokline rankena, esančia kairėje korpuso pusėje, galima tiksliai sureguliuoti pjovimo aukštį 6 padėtimis, o pasirinktas aukštis rodomas stebėjimo langelyje.

Polimerinis korpusas

Vejapjovių korpusai pagaminti iš kokybiško, smūgiams ir ultra violetiniams spinduliams atsparaus polimero.

Lengvai važiuojantys ratai

Dideli lengvai važiuojantys ratai su aukštos kokybės guoliais. Protektorius užtikrina geresnį sukibimą ir lengvą valymą.

Vientisa patogi rankena

Naujoviška, sulenkiama, vientisa patogi rankena leidžia taupyti vietą, o vejapjovę itin lengva valdyti bet kokiomis sąlygomis. Žolės surinkimo dėžė yra lengvai pasiekiama, ją galima lengvai nuimti. Dėl to, kad aukščio reguliavimui nėra reikalingi įrankiai, rankeną galimai nesunkiai pritaikyti prie ūgio, o tai leidžia optimaliai ergonomiškai dirbti.

„Eco“ režimas

Varikliui dirbant vadinamuoju „Eco“ režimu, automatiškai reguliuojamas jo galingumas, todėl energijos tiekiama tiksliai tiek, kiek jos reikia nupjauti atitinkamo aukščio žolei.

Vario pavara

“Vario” pavara naudinga pjaunant veją tuomet, kai yra dideli plotai ar švelnios nuokalnės. Nustačius valdymo rankenėlę vejapjovė juda parinktu greičiu
Svoris 27 kg
Išmatavimai 138 × 49 × 108 cm
Gamintojas

Stihl

Prekės tipas

Akumuliatorinis

Prekės paskirtis

Vidutiniams plotams

Nominali įtampa

36 V

Nominali galia

1050 W

Pjovimo plotis

41 cm

Neapibrėžties koef

0.9 m/s²

Darbinių sūkių skaičius

3150 aps/min

Garso lygis

91 dB(A)

Triukšmo lygio koef

2 dB(A)

Pjovimo aukštis

25-75 mm

Pjovimo aukščio reg.

20-100 (7 pakopų, centrinis)

Variklio tipas

36 V akumuliatorinis

Priekinių ratų diam.

180 mm

Galinių ratų diam.

200 mm

Žolės surinkimo dėžė

55 l

Pavara

Vario (reg. greičio)

Pavaros greitis

2-4.5 km/h

Korpusas

Polimerinis

Komplektacija

Be akumuliatoriaus ir įkroviklio

Eiga

Savaeigė

Mulčiavimo funkcija

Yra

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Akumuliatorinė vejapjovė STIHL RMA 443 PV (2024)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: WA400111415 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.