Akumuliatorinis pjūklas STIHL MSA 220 TC-O

679,00 1351,50 Radote pigiau?

STIHL MSA 220 TC‑O – tai nedidelis, viena ranka valdomas akumuliatorinis pjūklas pasižymintis didelia galia. Akumuliatorinis medžių priežiūros pjūklas suteikia arboristams, kraštovaizdžio priežiūros ir komunalinio darbuotojams didelį pjovimo efektyvumą ir daug patogumo prižiūrint medžių lajas ir šalinant šakas. Naudojant kartu su galingu STIHL AP 300S akumuliatoriumi (parduodamas atskirai) užtikrinamas aukštą pjovimo našumą. Dėl elektroninės sistemos su būsenos LED indikacijomis ir mechaninio grandinės stabdžio, valdymas yra ypač intuityvus. LED šviesos diodai padeda, kad bet kuriuo metu sužinoti apie grandininio pjūklo būseną. Alyvos jutiklis, nuolat matuojantis turimą grandinės alyvos kiekį, padeda dirbti efektyviai. Jei trūksta grandinės alyvos, apie tai būsite iškarto informuoti per LED ekraną. Oro filtras apsaugo elektroniką ir variklio dalis nuo nešvarumų. Filtro valymas yra greitas ir paprastas. Jei apkrova labai didelė arba akumuliatorius beveik išsikrovęs, pjūklas automatiškai sumažina grandininio pjūklo sukimo momentą, tai leidžia užbaigti pjovimo darbus, nekeičiant akumuliatoriaus į pilnai įkrautą. Visus STIHL AP sistemos įrenginius galima naudoti net esant nepalankioms oro sąlygoms. IPX4 standartas užtikrina patikimą apsaugą nuo vandens purslų.

Garantija 24 mėn.

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

Informacinis LED ekranas prie rankenos

Elektroninis valdymo ir pranešimų LED ekranas. Jis siūlo vartotojui tris pasirenkamus darbo režimus ir leidžia lengvai bei saugiai valdyti grandininį pjūklą. Dideliame LED ekrane visada, vienu žvilgsniu, galite matyti visą svarbią informaciją apie grandininio pjūklo būseną.

Išmani elektronika

Išmani elektronika sumažina galią esant aukštai variklio temperatūrai. Esant aukštai temperatūrai dėl labai didelių apkrovų, elektronika sumažina srovę, užuot išjungus, tai leidžia užbaigti pjovimą. Taip pat jeigu akumuliatorius baigia išsikrauti (maždaug paskutinis šviesos diodas akumuliatoriaus indikacijoje), elektronika taip pat sumažina srovės stiprumą ir galią. Apie akumuliatoriaus įkrovos būseną vartotojui praneša pastebimas galios sumažėjimas, tačiau pjūvį galima užbaigti.

Oro filtras

Oro filtras užtikrina pastovų veikimą – net esant didžiausioms apkrovoms. Itin smulkių porų filtro medžiaga apsaugo net labai smulkias dulkes ir nešvarumus nuo patekimo į elektronikos komponentus ir variklį. Norėdami išvalyti, išimtą oro filtrą apipurkškite STIHL Varioclean valikliu ir po kelių minučių išplaukite šiltu vandeniu, bei leiskite išdžiūti.

Alyvos kiekio jutiklis

Alyvos jutiklis pateikia informaciją į LED ekraną apie grandinės alyvos pripildymo lygį. Jeigu indikacija nedega, bakelyje yra alyvos. Raudona indikacija rodo grandinės alyvos trūkumą.

Kritimo kryptis

Pažymėta medžio kritimo kryptis leidžia tiksliai žinoti kur nukris nupjautas medis.

Atlenkiamas kabliukas

Sulankstomas kablys skirtas pjūklo nuleidimui ir saugumo užtikrinimui. Įspaustas kablys nekliudys jums dirbti.

Svoris 3,3 kg
Gamintojas

Stihl

Prekės paskirtis

Medžių priežiūrai

Nominali įtampa

36 V

Vibracijų lygis k

3.0 m/s²

Pjovimo grandinės žingsnis

3/8" P

Rollomatic E juostos ilgis

30 cm

Akum. technologija

AP sistema

Variklio tipas

Akumuliatorinis

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Akumuliatorinis pjūklas STIHL MSA 220 TC-O”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.