Benzininis pjūklas STIHL MS 180 C-BE

299,00 

Lengvas, kompaktiškas pjūklas. Su greitu grandinės įtempimu ir ErgoStart sistema greitam, traukimo nereikalaujančiam paleidimui. Tinkamas malkų ar medžių pjovimui ir genėjimui, su ekonomišku 2-MIX varikliu.

Garantija 24 mėn.

Neturime

STIHL “ErgoStart” (E)

Lengvas paleidimas. STIHL „ErgoStart“ per pusę sumažina jėgos sąnaudas paleidžiant ir leidžia naudoti maždaug dviem trečdaliais mažesnį paleidimo greitį.

STIHL 2-MIX-variklis

STIHL „2-MIX“ variklis vienu metu yra galingas ir ekologiškas. Atskyrus išmetamąsias dujas ir į variklį tiekiamą šviežią orą, sumažėjo cirkuliavimo nuostoliai, o tuo pačiu metu padidėjo našumas ir sumažėjo sąnaudos.

Pažangi degimo technologija

Keturi padavimo kanalai sumaišo kurą ir orą sūkuryje prieš uždegimą, todėl optimaliai sudega kuras ir pasiekiama efektyvi galia. Mažiau sunaudojama kuro ir išgaunamas didesnis sukimo momentas.

Antivibracinė sistema

Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to STIHL gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

Valdymas viena svirtimi

Visos svarbios funkcijos, kaip užvedimas, pasiurbimas, pavara ir stabdis yra valdomos vienos svirties pagalba.

Kompensatorius

Karbiuratoriuje esantis kontroleris neleidžia kuro mišiniui tapti per daug riebiu, kai oro filtras yra užterštas. Paduodamas kuro kiekis nustatomas pagal patenkantį oro kiekį, kuris ateina per oro filtrą. Taip užtikrinamas reikalingas kuro/oro santykis. Filtro netgi nereikia taip dažnai valyti tol, kol nekrenta galia.

“Ematic” grandinės tepimo sistema

Priklausomai nuo pjovimo įrangos ir medienos rūšies, STIHL sistema „Ematic“ iki 50 % sumažina sunaudojamo grandinių alyvos kiekį, palyginti su įprastinėmis pjovimo juostomis be sistemos „Ematic“. Sistemą sudaro STIHL pjovimo juosta „Ematic“ arba „Ematic S“, STIHL pjovimo grandinė „Oilomatic“ ir kiekį reguliuojantis ir (arba) sumažintos galios alyvos siurblys. Grandinės alyva tikslingai ir be nuostolių patenka ten, kur reikia.

Greitas grandinės įtempimas (B)

Su greitojo STIHL grandinės įtempimo funkcija galima lengvai sureguliuoti grandinę be įrankio ir nesiliečiant prie aštrios pjūklo grandinės. Reikia paprasčiausiai atlaisvinti sankabos dangtelį ir pasukti įtempimo ratuką, kol grandinė bus tinkamai įtempta.
Svoris 4,5 kg
Gamintojas

Stihl

Prekės paskirtis

Medienai pjauti, Profesionaliai priežiūrai, Sodybos priežiūrai

Darbinis cilindro tūris

31.8 cm³

Galia

1,4/1,9 kW/AG

Svorio ir galios santykis

3.2 kg/kW

Garso lygis

100 dB(A)

Triukšmo lygis

112 dB(A)

Vibracijų lygis k/d

6.6/7.8 m/s²

Pjovimo grandinės žingsnis

3/8" P

Pjovimo juostos ilgis

35 cm

CO2 kiekis

859 g/kWh

Degalų bako talpa

0.25 l

Variklio tipas

Benzininis

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Benzininis pjūklas STIHL MS 180 C-BE”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 11300113083A Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.