Akumuliatorinis pjūklas STIHL MSA 300

839,00 1511,50 Radote pigiau?

Galingiausias STIHL akumuliatorinis grandininis pjūklas profesionaliam darbui. Dėka galingo STIHL AP 500 S akumuliatoriaus visa 3,0 kW elektros galia leidžia pasiekti 30 m/s grandinės slydimo greitį. Didelis našumas ir trys pasirenkami darbo režimai suteikia galimybę optimaliai dirbti įvairius darbus, tokius kaip pjovimas, genėjimas ar pjaustymas reikiamo ilgio rąstais. Itin ergonomiški, net ir ilgiau dirbant, dėl puikios, patogios konstrukcijos, gero balanso ir STIHL antivibracinės sistemos. Intuityvus valdymas ir pranešimų skydelis su LED ekranu, aušinimo oro filtru, ant žvaigždutės dangtelio užsifiksuojanti veržlė, reguliuojamas tepalo siurblys, .325“ RM PRO pjovimo grandinė ir Light 04 pjovimo juosta labai dideliam pjovimo našumui. Įrenginio korpuse paruošta STIHL „Smart Connector 2 A“ jungtis. Visus AP sistemos įrenginius galima naudoti net esant nepalankioms oro sąlygoms. IPX4 standartas užtikrina patikimą apsaugą nuo vandens purslų.

Garantija 24 mėn.

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

Darbo rėžimai

Šis grandininis pjūklas turi 3 skirtingus darbo režimus. ,,ECO” režimu grandininis pjūklas dirba su sumažinta galia, kad akumuliatoriaus tarnavimo laikas būtų kuo ilgesnis. Antru režimu palaikomas didžiausias sukimo momentas, tačiau sumažintas grandinės greitis, kad būtų galima pjauti, kuo tolygiau. Pasirinkus 3 režimą , turite didžiausią grandinės slidimo greitiį, kad būtų galima pjauti tiksliai ir greitai.

Minkšta rankena

Dėl minkšos valdymo rankenos dalies jūsų darbo įrankis patogiai telpa rankoje ir gali būti saugiai valdomas. Be to , pagerina sukibimą, kai rankena šlapia.

Informacinis LED ekranas prie rankenos

Elektroninis valdymo ir pranešimų LED ekranas. Jis siūlo vartotojui tris pasirenkamus darbo režimus ir leidžia lengvai bei saugiai valdyti grandininį pjūklą. Dideliame LED ekrane visada, vienu žvilgsniu, galite matyti visą svarbią informaciją apie grandininio pjūklo būseną.

Oro filtras

Oro filtras užtikrina pastovų veikimą – net esant didžiausioms apkrovoms. Itin smulkių porų filtro medžiaga apsaugo net labai smulkias dulkes ir nešvarumus nuo patekimo į elektronikos komponentus ir variklį. Norėdami išvalyti, išimtą oro filtrą apipurškite Stihl Varioclean valikliu ir po kelių minučių išplaukite šiltu vandeniu, bei leiskite išdžiūti.

Išmani elektronika

Išmani elektronika sumažina galią esant aukštai variklio temperatūrai. Esant aukštai temperatūrai dėl labai didelių apkrovų , elektronika sumažina srovę, užuot išjungus, tai leidžia užbaigti pjovimą. Taip pat jeigu akumuliatorius baigia išsikrauti (maždaug paskutinis šviesos diodas akumuliatoriaus indikacijoje ), elektronika taip pat sumažina srovės stiprumą ir galią. Apie akumuliatoriaus įkrovos būseną vartotojui praneša pastebimas galios sumažėjimas , tačiau pjuvį galima užbaigti.

Svoris 5,4 kg
Gamintojas

Stihl

Pjovimo juostos ilgis

40 cm

Pjovimo grandinės žingsnis

.325"

Pjovimo grandinės tipas

RM Pro

Variklio tipas

Akumuliatorinis

Akumuliatorinė sistema

AP sistema

Pjovimo grandinės greitis, m/s

30

Galia

3 kW

Įtampa, V

36

Garso lygis

93 dB(A)

Triukšmo lygis

104 dB(A)

Vibracijų lygis k/d

2.6/2.8

Prekės paskirtis

Medienai pjauti, Medžių priežiūrai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Akumuliatorinis pjūklas STIHL MSA 300”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: MA020115803A Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.