Belaidis laistymas su praktišku „Bluetooth®“ valdymu Gardena

55,99 Radote pigiau?

GARDENA valdymo blokas 9 V „Bluetooth®“ naudojamas GARDENA laistymo vožtuvo 9 V valdymui, kurį galima lengvai nustatyti net 10 m atstumu nuo įrenginio per GARDENA „Bluetooth®“ aplikaciją išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Galimi šeši skirtingi laistymo grafikai, kuriems galima nustatyti laiką, trukmę ir savaitės dienas. Būsenos šviesos diodai pateikia informaciją apie „Bluetooth®“ ryšį, akumuliatoriaus būseną ir laistymą. Funkcija „Water Now“: jei laistyti reikia nedelsiant, ją galima įjungti rankiniu būdu, nekeičiant jokių nustatymų. GARDENA 9 V drėkinimo vožtuvų modifikavimui Gam. nr. 1251, pakeičia 9 V valdymo ir programavimo bloką. Galima naudoti su GARDENA dirvožemio drėgmės jutikliu.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Automatinis laistymas – baterija

GARDENA valdymo blokas 9 V „Bluetooth®“ yra vandens laistymo sistemos dalis, leidžianti patikimai ir patogiai laistyti jūsų sodą, net ir nesant namuose. Dėl to turėsite daugiau laisvalaikio, vešlią veją ir gražius, sveikus augalus.

Paprastas prijungimas ir konfigūravimas per GARDENA „Bluetooth®“ programą

Nemokama GARDENA „Bluetooth®“ programa per „iOS“ ir „Android“, jūsų išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį paverčia nuotolinio valdymo pultu, kuriuo įrenginį galima patogiai valdyti ir programuoti žingsnis po žingsnio (reikalinga bent „iOS 12.X“, „Android 5.0“, „Bluetooth® Low Energy 4.0“).

„Bluetooth®“ valdymo blokas su daugybe praktinių automatinio laistymo funkcijų

Naudojant GARDENA „Bluetooth®“ programėlę galima užprogramuoti iki 6 automatinių tvarkaraščių. Laistymo pradžią, trukmę ir savaitės dienas galima nustatyti per šią programėlę. Be to, drėkinimą galima pradėti ir sustabdyti bet kuriuo metu paspaudus mygtuką. Atskirai prieinamą dirvožemio drėgmės jutiklį galima prijungti taupant vandenį, jei dirva vis dar pakankamai drėgna ir tolesnio laistymo nereikia.

Valdomas belaidžiu būdu

Valdymo bloko ir drėkinimo vožtuvo nereikia jungti kabeliu. Naudojant 9 V šarminę bateriją (nepridedama), leidžiančią veikti maždaug vienerius metus, darbas tampa nesudėtingas ir lankstus.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500052993

Laistymo trukmė

1 min – 10 h

Prekės tipas

Laistymo laikmačiai

Variklis

9V alkaline battery (not included)

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Belaidis laistymas su praktišku „Bluetooth®“ valdymu Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 970481201 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.