Benzininis pjūklas STIHL MS 150 C-E, drožybai

489,00 

Lengviausias drožybai skirtas pjūklas iš STIHL. Ergonomiškas ir nevarginantis dirbant. STIHL „ErgoStart“ ir degalų siurblys leidžia lengvai ir tausojant jėgas pjūklą užvesti. Lengvai valdoma 1/4″ „PM3“ pjovimo grandinė užtikrina švarius pjūvius ir gerą pjovimo našumą, taupesnis „2-MIX“ variklis.

Garantija 24 mėn.

Neturime

Patogi išvalyti oro filtravimo sistema

Prie oro filtro galima prieiti be įrankių ir išvalyti vienu veiksmu.

Rankinis degalų siurblys

Paspaudus siurblio membraną, karbiuratoriaus kamera užpildoma degalais. Todėl traukiant virvutę jau būna pakankamai degalų, kurie paskatina oro ir degalų mišinio susidarymą. Dėl to nereikia taip daug kartų traukioti virvutės.

STIHL “ErgoStart” (E)

Lengvas paleidimas. STIHL „ErgoStart“ per pusę sumažina jėgos sąnaudas paleidžiant ir leidžia naudoti maždaug dviem trečdaliais mažesnį paleidimo greitį.

STIHL 2-MIX-variklis

STIHL „2-MIX“ variklis vienu metu yra galingas ir ekologiškas. Atskyrus išmetamąsias dujas ir į variklį tiekiamą šviežią orą, sumažėjo cirkuliavimo nuostoliai, o tuo pačiu metu padidėjo našumas ir sumažėjo sąnaudos.

Beįrankiai užpylimo kamščiai

Specialus kuro ir alyvos kamščių fiksavimas, kad uždaryti ir atidaryti būtų galima be jokių papildomų įrankių.

Pažangi degimo technologija

Keturi padavimo kanalai sumaišo kurą ir orą sūkuryje prieš uždegimą, todėl optimaliai sudega kuras ir pasiekiama efektyvi galia. Mažiau sunaudojama kuro ir išgaunamas didesnis sukimo momentas.

Antivibracinė sistema

Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to STIHL gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

Kompensatorius

Karbiuratoriuje esantis kontroleris neleidžia kuro mišiniui tapti per daug riebiu, kai oro filtras yra užterštas. Paduodamas kuro kiekis nustatomas pagal patenkantį oro kiekį, kuris ateina per oro filtrą. Taip užtikrinamas reikalingas kuro/oro santykis. Filtro netgi nereikia taip dažnai valyti tol, kol nekrenta galia.

Šoninis grandinės įtempimas

Įtempimo varžtą galima rasti pjūklo šone, varančiosios žvaigždutės dangtelyje. Nereikia liestis prie aštrios grandinės, kai norima ją įtempti.

“Ematic” grandinės tepimo sistema

Priklausomai nuo pjovimo įrangos ir medienos rūšies, STIHL sistema „Ematic“ iki 50 % sumažina sunaudojamo grandinių alyvos kiekį, palyginti su įprastinėmis pjovimo juostomis be sistemos „Ematic“. Sistemą sudaro STIHL pjovimo juosta „Ematic“ arba „Ematic S“, STIHL pjovimo grandinė „Oilomatic“ ir kiekį reguliuojantis ir (arba) sumažintos galios alyvos siurblys. Grandinės alyva tikslingai ir be nuostolių patenka ten, kur reikia.
Svoris 2,8 kg
Gamintojas

Stihl

Prekės paskirtis

Drožybai, Medžių priežiūrai

Darbinis cilindro tūris

23.6 cm³

Galia

1/1,3 kW/AG

Svorio ir galios santykis

2.8 kg/kW

Garso lygis

97 dB(A)

Triukšmo lygis

110 dB(A)

Vibracijų lygis k/d

4.9/4.9 m/s²

Pjovimo grandinės žingsnis

1/4" P

Grandinės tipas

Picco Micro 3 (PM3)

Rollomatic E juostos ilgis

30 cm

Pjovimo juostos ilgis

30 cm

Degalų bako talpa

0.2 l

Maksimalus sūkių skaičius

12800 sūk./min

Variklio tipas

Benzininis

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Benzininis pjūklas STIHL MS 150 C-E, drožybai”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 11462000035 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.