Laistymo kompiuteris „Select” Gardena

62,49 Radote pigiau?

Naudojant GARDENA Laistymo kompiuterį, drėkinimas gali būti lanksčiai ir individualiai suplanuotas. Galima sukurti iki trijų skirtingų ir nepriklausomų programų. Akumuliatoriumi varomas gaminys, prijungtas tiesiai prie čiaupo, gali būti lengvai valdomas specialiu sukamuoju ir spaudžiamuoju elementu, norint pasirinkti duomenis ir juos patvirtinti. Lengvai suprantamas LC ekranas rodo visus galimus nustatymus. Atsparus atmosferos poveikiui veikimo blokas gali būti pašalintas. Laistymo kompiuterį „Select” galima naudoti kartu su GARDENA dirvožemio drėgmės jutikliu.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Aukščiausia gaminio kokybė

Vokietijoje pagaminti kokybiški GARDENA produktai reiškia našumą, patikimumą ir nuolatines naujoves.

Automatinis ir laiką taupantis laistymas

Naudojant GARDENA Vandens Kontrolę, jūsų sodą galima patikimai ir patogiai palaistyti – net jei jūsų nėra namuose. Jūs gausite daugiau laisvalaikio, turėsite vešlią veją ir gražius, sveikus augalus. Jei automatinė laistymo sistema įjungiama ankstyvą ryto valandą ar vakarą, išgaruoja mažiau vandens. Tai taupo pinigus ir užtikrina tikslingą, optimizuotą laistymą.

Lengva valdyti

Vandens Kontrolę galima lengvai reguliuoti pasukamuoju ir paspaudžiamuoju jungikliu, kad būtų galima pasirinkti duomenis ir juos patvirtinti. Lengvai įskaitomas LC ekranas rodo visus nustatymus. Norint atlikti nustatymus, galima nuimti valdymo bloką. Dėl specilaus klavišų užrakto galima išvengti netyčinio nustatymų koregavimo.

3 skirtingų grafikų lankstus laistymas

Drėkinimo sistemai galima sukurti tris skirtingus ir atskirus grafikus. Galima reguliuoti drėkinimo pradžią, trukmę ir savaitės dieną. Itin lanksčius planus galima pritaikyti asmeniniams pageidavimams. Pavyzdžiui, augalininkystės ekspertai naudoja šį įrenginį išankstiniam drėkinimui, kuris paruošia dirvą ir šaknis pagrindiniam drėkinimui. Taip pagerinamas vandens sugėrimas ir augalo augimas.

„Water Now” funkcija

Jei drėkinimą reikia pradėti nedelsiant, tai galima suaktyvinti rankiniu būdu, neišimant įrenginio iš čiaupo ir nepakeitus nustatymų.

„Safe Stop” technologija

Vandens Kontrolė visada veikia patikimai dėl „Safe Stop” technologijos. Jei akumuliatoriaus energijos lygis yra per mažas norint visiškai kontroliuoti laistymo procesą, šis procesas nėra pradedamas. Baterijos lygio indikatorius ekrane taip pat nurodo, kada reikia pakeisti bateriją.

Vandenį tausojantis valdymas

Prijungus GARDENA dirvos drėgmės jutiklį automatinis drėkinimas neįjungiamas, jei dirva pakankamai drėgna. Dėl to augalai laistomi tinkamiau ir drėkinama tausojant vandenį.

 

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500045674

Laistymo ciklai per dieną

3

Laistymo trukmė

0 h 1 min – 7 h 59 min

Laistymo dienos

individual selection of irrigation days

Sriegis

For taps with 26.5 mm (G 3/4) and 33.3 mm (G1) thread

Darbinis slėgis

12 bar

Slėgis

0,5 bar

Sensorinis sujungimas

Taip

Prekės tipas

Laistymo laikmačiai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Laistymo kompiuteris „Select” Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 967927601 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.