Laistymo kompiuteris „Flex” Gardena

51,89 Radote pigiau?

Naudojant GARDENA Laistymo kompiuterį „Flex”, drėkinimas balkonuose, stogo terasose ar lodžijose gali būti itin lankstus ir automatiškai valdomas. Akumuliatoriumi varomas įrenginys yra prijungtas prie čiaupo ir lengvai reguliuojamas naudojant inovatyvų besisukiojantį elementą individualiems nustatymams pasirinkti. Lengvai suprantamas LC ekranas rodo visus galimus nustatymus. Atsparus atmosferos poveikiui kontrolės blokas gali būti nuimtas. Naudojant Laistymo kompiuterį „Flex”, drėkinimo laikotarpiai gali būti sureguliuoti sekundėmis, todėl idealiai tinka naudoti su lašeline drėkinimo sistema. Šį Laistymo kompiuterį galima sujungti su GARDENA dirvos drėgmės jutikliu.

Nemokamas pristatymas: 3-5 d.d.

Aukščiausia gaminio kokybė

Vokietijoje pagaminti kokybiški GARDENA produktai reiškia našumą, patikimumą ir nuolatines naujoves.

Automatinis, vandenį tausojantis laistymas

Naudojant GARDENA laistymo valdiklį sodą galima patikimai ir patogiai laistyti net nesant namuose. Turėsite daugiau laisvo laiko, vešlesnę veją ir gražesnius, sveikus augalus. Jei automatinė drėkinimo sistema įjungiama anksti ryte arba vakare, išgaruoja mažiau vandens. Taip galima sutaupyti pinigų ir pasiekiamas numatytas, optimalus drėkinimo rezultatas.

Lengvas valdymas

Laistymo valdiklio nustatymus lengva reguliuoti novatoriška išorine sukama rankenėle duomenims pasirinkti ir patvirtinimo mygtuku, kuriuos paprasta valdyti spaudžiant ir sukant. Lengvai įskaitomame skystųjų kristalų ekrane iš karto matomi visi nustatymai. Oro sąlygoms atsparų valdymo įrenginį galima nuimti ir atlikti nustatymus. Naudojant pasirinktinį mygtukų užraktą galima apsisaugoti nuo netyčinio nustatymų pakeitimo.

Automatinis laistymas balkonui ar terasai

Dėl itin trumpos, vos kelių sekundžių laistymo trukmės ir galimybės aktyvinti iki 6 kartų per dieną, laistymo Kontrolė idealiai tinka lašelinio laistymo sistemoms, vazoniniams augalams ir balkonų bei vidinių kiemelių loveliams. Dėl riboto dirvos kiekio augalų vazonai gali sukaupti tik ribotą vandens kiekį, dėl to juos reikia laistyti dažnai ir negausiai.

„Water Now” funkcija

Jei drėkinimą reikia pradėti nedelsiant, tai galima suaktyvinti rankiniu būdu, neišimant įrenginio iš čiaupo ir nepakeitus nustatymų.

„Safe Stop” technologija

Vandens Kontrolė visada veikia patikimai dėl „Safe Stop” technologijos. Jei akumuliatoriaus energijos lygis yra per mažas norint visiškai kontroliuoti laistymo procesą, šis procesas nėra pradedamas. Baterijos lygio indikatorius ekrane taip pat nurodo, kada reikia pakeisti bateriją.

Vandenį tausojantis valdymas

Prijungus GARDENA dirvos drėgmės jutiklį automatinis drėkinimas neįjungiamas, jei dirva pakankamai drėgna. Dėl to augalai laistomi tinkamiau ir drėkinama tausojant vandenį.

 

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500045735

Laistymo trukmė

1 sec – 99 min

Laistymo dienos

kas 4/6/8/12/24/48/72 valandas

Sriegis

For taps with 26.5 mm (G 3/4) and 33.3 mm (G1) thread

Darbinis slėgis

12 bar

Slėgis

0,5 bar

Sensorinis sujungimas

Taip

Prekės tipas

Laistymo laikmačiai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Laistymo kompiuteris „Flex” Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 967927301 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.