Laistymo vožtuvas 9 V „Bluetooth®“ Gardena

118,99 Radote pigiau?

GARDENA laistymo vožtuvas 9 V „Bluetooth®“, suteikia galimybę jūsų sodą laistyti automatiškai, belaidžiu būdu. Šis vožtuvas 9 V „Bluetooth®“ yra puikus pasirinkimas, jei norite automatiškai valdyti savo drėkinimo sistemą kaip didesnę visos Laistymo sistemos dalį savo sode, ypač tose vietose, kur nėra tinklo prieigos. Tai leidžia šiuos vožtuvus išdėstyti įvairiose vietose aplink jūsų sodą. Planšetinis kompiuteris ar išmanusis telefonas su „iOS“ ar „Android“ ir nemokama „GARDENA Bluetooth®“ programa tampa praktišku nuotolinio valdymo pultu. Pavyzdžiui, jei jūsų sodo laistymas yra padalintas į skirtingas sritis, dabar galite valdyti juos atskirai, 10 metrų spinduliu ir be maitinimo tinklo ar laidų, nes jungiatės per „Bluetooth®“. Planavimo padėjėjas užduoda jums keletą klausimų ir tada siūlo jums idealų laistymo derinį. Galite pritaikyti savo laistymo grafiką pagal šešis grafikus, nustatydami pradžios laiką, laistymo trukmę arba konkrečias savaitės dienas, kai augalams bus tiekiamas vanduo. Jei reikia, galite nustatyti net pertrauką dėl lietaus tikimybės. Tokiu būdu galite užtikrinti, kad lietingą savaitę jūsų sodas nebūtų be reikalo laistomas. Tai naudinga jūsų augalams ir tuo pačiu sutaypysite vandens. Valdymo elementas turi aiškiai matomą mygtuką, kuriuo galite pradėti ir sustabdyti laistymą rankiniu būdu. Norimą laistymo trukmę galima nustatyti GARDENA „Bluetooth®” programoje. Be to, atskirai galima įsigyti ir GARDENA dirvožemio drėgmės jutiklį, kuris taupys vandenį pagal visus reikalavimus. Ant vožtuvo yra 1 vidinis sriegis, kurį galima lengvai montuoti ant atskirai prieinamos vožtuvo dėžutės. 9 V„ Bluetooth“ drėkinimo vožtuvui reikalinga 9 V šarminė baterija, kuri užtikrina patikimą veikimą bent vieną sodo sezoną ir paverčia ją visiškai belaidžiu ir nepriklausomu nuo maitinimo šaltinio. Vožtuvo konstrukcija yra optimizuota srautui, kad sumažėtų vandens slėgis. „Bluetooth®“ valdymo blokas turi praktiškus būsenos šviesos diodus, kurie informuoja apie „Bluetooth®“ ryšį, akumuliatoriaus lygį ir esamą laistymo būseną.

Nemokamas pristatymas: 3-5 d.d.

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

Automatinis patogus laistymas – maitinamas baterijomis

GARDENA drėkinimo vožtuvas 9 V „Bluetooth®“ patikimai ir patogiai laisto jūsų sodą, net kai nesate namuose. Turėkite daugiau laisvalaikio, vešlią veją ir gražius, sveikus augalus.

Paprastas prijungimas ir konfigūravimas per GARDENA „Bluetooth®“ programą

Nemokama GARDENA „Bluetooth®“ programa per „iOS“ ir „Android“, jūsų išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį paverčia nuotolinio valdymo pultu, kuriuo įrenginį galima patogiai valdyti ir programuoti žingsnis po žingsnio (reikalinga bent „iOS 12.X“, „Android 5.0“, „Bluetooth® Low Energy 4.0“). .

„Bluetooth®“ valdymo blokas su daugybe praktinių automatinio laistymo funkcijų

Naudojant GARDENA „Bluetooth®“ programėlę galima užprogramuoti iki 6 automatinių tvarkaraščių. Laistymo pradžią, trukmę ir savaitės dienas galima nustatyti per šią programėlę. Be to, drėkinimą galima pradėti ir sustabdyti bet kuriuo metu paspaudus mygtuką. Atskirai prieinamą dirvožemio drėgmės jutiklį galima prijungti taupant vandenį, jei dirva vis dar pakankamai drėgna ir tolesnio laistymo nereikia.

Baterijomis maitinamas 1″ vožtuvas

Drėkinimo vožtuvas 9 V turi valdymo svirtį automatiniam valdymui arba uždarymui rankiniu būdu, o 1″ vidinio sriegio sujungimo dėka jį galima lengvai įdiegti į vamzdžių sistemą arba – dar patogiau – į GARDENA vožtuvų dėžę.

Valdomas belaidžiu būdu

Valdymo bloko ir drėkinimo vožtuvo nereikia jungti kabeliu. Naudojant 9 V šarminę bateriją (nepridedama), leidžiančią veikti maždaug vienerius metus, darbas tampa nesudėtingas ir lankstus.

Aukščiausia gaminio kokybė

Vokietijoje pagaminti kokybiški GARDENA produktai reiškia našumą, patikimumą ir nuolatines naujoves.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500052948

Laistymo ciklai per dieną

6

Laistymo trukmė

1 min – 10 h

Laistymo dienos

Days of the week per schedule

Veikimo slėgis Min

0,5 bar

Darbinis slėgis

12 bar

Prekės tipas

Laistymo laikmačiai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Laistymo vožtuvas 9 V „Bluetooth®“ Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 970480401 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.