Pradinis vamzdyno rinkinys Gardena

126,99 Radote pigiau?

Pradiniame GARDENA rinkinyje vamzdynui yra visi svarbūs elementai, reikalingai sėkmingai GARDENA vamzdynų sistemos sąrankai. Iš čiaupo tiekiamas vanduo per jungiamąjį tašką patenka į po žeme ištiestą vamzdyną. Dvi vandens stotelės gali būti naudojamos kaip jungiamieji žarnos išvadai. Taip pat galima įsigyti kitų jungiamųjų GARDENA vamzdyno įrenginių, pvz., svyruojantį purkštuvą arba sodo vandens čiaupą. Kaip ir kitos sistemos dalys, vandens stotelė sumontuojama ilgam laikui. Ji užtikrina, kad vandens būtų galima patogiai pasiekti bet kurioje sodo vietoje, būtent ten, kur jums reikia, – visai kaip namuose atsukus čiaupą. Vandens stotelėje sumontuotas automatinis sustabdymo vožtuvas. Todėl jums nereikia nuolat eiti prie čiaupo. Dar geriau – perjungiant priedus be reikalo neišlašės nė vienas vandens lašas. Vos išjungus vamzdžių sistemą, aktyvinamas išleidimo vožtuvas. Jis sumontuotas žemiausiame sistemos taške ir apsaugo ją nuo užšalimo. Ir jungiamajame taške, ir abiejose vandens stotelėse sumontuoti nešvarumų filtrai apsaugo sistemą nuo užsiteršimo. Filtrus patogu išimti ir nuplauti po tekančiu vandeniu. Visi vamzdyno rinkinio komponentai yra labai kokybiški ir atsparūs UV spinduliams. Sistemą galite neribotai pildyti GARDENA vamzdyno komponentais. Pradinis vamzdynų rinkinys yra kokybiška sistema, pagaminta Europoje. Laistykite visur, kur tik reikia. Patogiai pasiekiamas vanduo – vamzdžiai yra ištiesti po žeme.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

Vamzdžių rinkinio turinys

Rinkinį sudaro 1 „Maxi-Flow” sistemos jungčių rinkinys, 1 sujungimo taškas, 2 vandens stotys, 1 T formos jungtis 25 mm, 3 jungtys 25 mm 3/4″ vidinis sriegis ir 1 išleidimo vožtuvas.

Patogi vandens prieiga bet kur sode

GARDENA vandens stotis yra stacionariai įrengta po žeme ir užtikrina patogų vandens gavimą bet kurioje sodo vietoje. Tiesiog atidarykite sferinį dangtelį, prijunkite žarną ir laistykite, nuimkite žarną ir uždarykite dangtį.

Lengvai valomi nešvarumai ir kalkės

Sujungimo taške ir kiekvienoje iš dviejų vandens stočių yra purvo filtras, kuris neleidžia nešvarumų dalelėms užkimšti sistemos. Filtras yra nuimamas ir lengvai valomas po tekančiu vandeniu.

Drenažo vožtuvas apsaugo nuo šalčio

Dėl aukščiausios kokybės medžiagų naudojimo visi komplekto komponentai yra aukštos kokybės ir atsparūs UV spinduliams. Be to, išleidimo vožtuvas apsaugo sistemą nuo šalčio pažeidimų.

Patikima gaminių kokybė

GARDENA gaminiai pagaminti Europoje, atspindi kokybę, patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500057714

Naudojimas

Bazinis rinkinys su dviem vandens stotimis

Komplektas su jungtimis

1 "Profi" Maxi-Flow System Connector Set, 1 Connecting Point, 2 Water Stations, 2 T-Joint 25 mm, 3 Connectors 25 mm x 3/4" female thread, 1 T-Joint 25 mm x 3/4" female thread, 1 Drain Valve

Prekės tipas

Laistymo sistemos

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Pradinis vamzdyno rinkinys Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 970537301 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.