Saulės energija palaikomas rinkinys laistymui „AquaBloom“ Gardena

126,99 Radote pigiau?

Augalų priežiūra, kai jūsų nėra namuose. Naudodami GARDENA „AquaBloom“, jūsų balkonų augalai yra gerose rankose – visą sezoną. „AquaBloom“ laisto ir prižiūri jūsų augalus net ir tada, kai jūsų nėra namuose. Naudingai sistemai nereikia nei vandens čiaupo, nei maitinimo šaltinio jūsų balkone ar terasoje. Turėdami papildomą vandens kibirą būsite pasiruošę viskam. „AquaBloom“ rinkinys yra pilnai naudojimui parengta drėkinimo sistema, susidedanti iš pagrindinio įtaiso „3in1“. Jame yra siurblys, skirtas vandeniui pritraukti, valdymo blokas, kuris nustato drėkinimo grafiką, ir saulės skydelis, kuris tiekia energiją įkraunamoms baterijoms. 14 iš anksto nustatytų laistymo programų leis jums valdyti iki 20 augalų laistymą slėgio kompensavimo lašintuvų pagalba. Kiekvienas lašintuvas gali patiekti iki 300 ml vandens. Nepamirškite naudotis labai patogiu ir lanksčiu „AquaBloom“ išdėstymu. Pasirinkite saulėtą vietą valdymo blokui: pakabinkite jį ant gėlių vazono, padėkite ant stalo arba pritvirtinkite prie sienos. „AquaBloom“ įdiegimas yra paprastas ir nereikalauja jokių įrankių!
Atsikratykite daug laiko reikalaujančių laistymo užduočių ir mėgaukitės balkonu ir terasa su gražiais ir gerai prižiūrimais augalais bei gėlėmis visą sezoną – nesvarbu, kiek laiko atostogausite ar vyksite į komandiruotes.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

Saulės energija – veikia be elektros ir čiaupo

Viskas, ko jums reikia paleisti „AquaBloom“ įrenginį yra saulė. Kai tik šviečia saulė, baterijos yra įkraunamos.

Nereikia vandens čiaupo ar maitinimo tinklo

Pagrindiniame „3in1“ įrenginyje yra siurblys, skirtas vandeniui pritraukti, valdymo blokas, kuriame sudaromi drėkinimo tvarkaraščiai ir saulės baterijos skydelis, kuris įkrauna baterijas.

Paruoštas naudoti rinkinys

Šiame rinkinyje yra viskas, ko jums reikia. Komplekte yra pridedamos ir įkraunamos baterijos.

Laisto iki 20 augalų

„AquaBloom“ gali prižiūrėti iki 20 augalų. Galite nustatyti vandens dažnį ir kiekį pasirinkdami vieną iš 14 iš anksto nustatytų laistymo programų.

Lanksti „Micro-Drip” laistymo sistema

„AquaBloom“ yra lanksčiai naudojamas ir prisitaiko prie jūsų balkono ar terasos. Pagrindinį įrenginį galite pastatyti bet kurioje saulėtoje vietoje – ant stalo, augalų vazono krašto arba pritvirtinti prie sienos. Aukštos kokybės „micro-drip” komponentai garantuoja tolygų vandens pasiskirstymą per slėgį išlyginančius lašintuvus.

Visada protingas sprendimas

„AquaBloom“ modulis gali būti pastatomas įvairomis pozicijomis.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500049481

Prekės tipas

Laistymo sistemos

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Saulės energija palaikomas rinkinys laistymui „AquaBloom“ Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 967999001 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.