Purkštuvas, bazinis rinkinys „EcoLine“ Gardena

23,29 Radote pigiau?

GARDENA serijos „EcoLine“ bazinis rinkinys – tai idealus tvarumo ir funkcionalumo derinys jūsų sodui. Pradinį rinkinį, skirtą saugiam sodo žarnos prijungimui prie čiaupo, sudaro valomasis antgalis, čiaupo jungtis, adapteris, žarnos jungtis ir vandens stabdiklis. Daugiau kaip 90 proc. rinkiniui panaudoto plastiko pagaminta iš perdirbtų medžiagų, daugiausiai – iš buitinių atliekų. Labai kokybiškas rinkinys ne tik elegantiškai atrodo, bet ir neįtikėtinai ilgai gali būti naudojamas. Gaminant naudojamas perdirbtas plastikas, o metaliniai komponentai yra pagaminti iš 35 proc. perdirbto nerūdijančiojo plieno. Subtilaus, elegantiško dizaino įranga atrodo stilingai ir puikiai dera tiek sode, tiek terasoje. Antgalis su lengvai reguliuojamu dvifunkciu purškikliu leidžia pasirinkti stiprią srovę valymui arba švelnesnę srovę laistymui. Vandens stabdiklis leidžia keisti priedus (pvz., nuimti purkštuvą ir uždėti laistymo lancetą) neinant prie vandens čiaupo. Nuėmus purkštuvą, vandens srovė automatiškai išjungiama. Vanduo vėl paleidžiamas tik uždėjus kitą priedą. GARDENA rinkinys „EcoLine Set“ tinka naudoti su 1/2–5/8 colio (13–15 mm) žarnomis. Jis taip pat suderinamas su vandens čiaupais, kurių sriegis yra 26,5 mm (G 3/4″) arba 33,3 mm (G 1″). Čiaupo jungtis su išmaniąja „Anti-Splash“ funkcija apsaugo nuo taškymosi: vandens srovė yra tiksli, todėl ją į laistymo kibirą ar bidoną galima nukreipti ir be žarnos. „EcoLine“ bazinis rinkinys „Basic Set“ yra atsparus UV spinduliams ir šalčiui, todėl jį ištisus metus galima laikyti lauke. Pagaminta Vokietijoje. GARDENA šiam gaminiui suteikia 5 metų gamintojo garantiją. Natūralus pasirinkimas sodininkaujantiems su meile. „ReTh!nk“ – naujoji „EcoLine“ serija. Tvariai pagaminta. Estetiškai suprojektuota. Patvariai sukonstruota. Kitas kodas 970536201.

Garantija 24 mėn.

Pristatymas: 3-5 d.d.

Aukščiausai gaminio kokybė

Vokietijoje pagaminti kokybiški GARDENA produktai reiškia našumą, patikimumą ir nuolatines naujoves.

Pagaminta tvariai

„EcoLine“ pagrindinis rinkinys pagamintas tvariai, naudojant daugiau nei 90 procentų perdirbto plastiko.

Bazinis rinkinys su valymo antgaliu

Bazinis „EcoLine” rinkinys su čiaupo jungtimi, adapteriu, žarnos jungtimi ir valymo antgaliu su vandens „Stop” jungtimi turi dvi skirtingas purškimo parinktis: purkštuką valymo darbams ir švelnų purškimą laistymui sode. Purškimo intensyvumas yra reguliuojamas.

Estetiškas dizainas

„EcoLine“ bazinio rinkinio išvaizda yra nesenstanti ir stilinga, puikiai deranti sode ar terasoje.

Ilgaamžiškas

Pasirinktos kokybiškos medžiagos užtikrina aukštą kokybę. Visi „EcoLine“ bazinio rinkinio komponentai yra patvarūs ir stabilūs.

Atsparus įvairioms oro sąlygoms

Nuo šalto oro iki ryškios saulės, „EcoLine“ bazinis rinkinys gali likti sode ištisus metus dėl apsaugos nuo šalčio ir UV spindulių.

Apsauga nuo purslų

Čiaupo jungtis turi apsaugos nuo purslų funkciją „Anti-Splash”. Tai leidžia akimirksniu panaudoti vandenį tiesiai iš čiaupo, neaptaškant, kibirai ar laistytuvai bus užpildyti be problemų.

Gamintojas

Gardena

Komplektas su jungtimis

1 x EcoLine valymo antgalis, 1 x EcoLine vandens "stop" jungtis, 1 x EcoLine žarnos jungtis, 1 x EcoLine čiaupo jungtis, 1 x EcoLine adapteris

Naudojimas

Čiaupams su 33,3mm (G 1") ir 26,5mm (G 3/4") sriegiais ir 13mm (1/2"), 15mm (5/8") žarnomis

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Purkštuvas, bazinis rinkinys „EcoLine“ Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 970535901 Kategorija:
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.