Purkštuvas laistymo „EcoLine“ Gardena

23,29 Radote pigiau?

GARDENA laistymo purkštuvo „EcoLine“ srovė yra švelni ir idealiai tinka vazoniniams augalams ir gėlių aptvarams laistyti. Ne mažiau kaip 65 proc. „EcoLine“ laistymo purkštuvo plastikinių komponentų sudaro perdirbtos buitinės atliekos. Korozijai atsparus metalas, kurio 45 proc. sudaro perdirbtos medžiagos, užtikrina gaminio patvarumą ir ilgą naudojimo laiką. Tai išties tvarus jūsų sodo laistymo sprendimas. Šis vandens purkštuvas ne tik patogus ir paprastas naudoti, bet ir pasižymi elegantišku, laikui nepavaldžiu dizainu. Vandens purkštuvo „EcoLine“ rankena yra ergonomiškos formos, todėl dabar savo sodu rūpintis galėsite patogiau. Paprasta užrakto funkcija laistant leidžia pailsinti ranką. Vandens kiekį galite sklandžiai reguliuoti viena ranka. Laistyti augalus tampa dar paprasčiau. Augalai gauna reikiamą vandens kiekį – neiššvaistant nė vieno lašo. Vandens purkštuvas „EcoLine“ yra atsparus UV spinduliams ir šalčiui. Net ir esant prastam orui jį galima laikyti lauke – taigi ištisus metus. Purkštuvas pagamintas Vokietijoje. GARDENA šiam gaminiui suteikia 5 metų gamintojo garantiją. Natūralus pasirinkimas sodininkaujantiems su meile. „ReTh!nk“ – naujoji „EcoLine“ serija. Tvariai pagaminta. Estetiškai suprojektuota. Patvariai sukonstruota.

Garantija 24 mėn.

Pristatymas: 3-5 d.d.

Aukščiausia gaminio kokybė

Vokietijoje pagaminti kokybiški GARDENA produktai reiškia našumą, patikimumą ir nuolatines naujoves.

Pagaminta tvariai

„EcoLine“ laistymo purkštuvas buvo sukurtas itin tvariai. Naudojamą plastiką sudaro ne mažiau kaip 65 procentai perdirbtų buitinių atliekų. O nerūdijantį metalą sudaro daugiau nei 45 procentai perdirbtų medžiagų.

Švelnus laistymas

Jautrus „EcoLine“ laistymo dušo purkštukas leidžia švelniai laistyti lysves sode ir vazoninius augalus balkone.

Estetiškas ir ergonomiškas dizainas

„EcoLine“ laistymo purkštuvo išvaizda yra stilinga ir nesenstanti. Ergonomiškos formos rankena užtikrina aukštą vartotojo patogumo lygį.

Ilgaamžiškas

Aukštos kokybės medžiagos užtikrina, kad „EcoLine“ laistymo purkštuvas būtų patvarus ir tvirtas.

Patogus valdymas

Praktiška užrakinimo funkcija leidžia rankai pailsėti laistymo metu. Vandens kiekį galima sklandžiai reguliuoti viena ranka.

Atsparus įvairioms oro sąlygoms

Nesvarbu, ar lauke šalta, ar šviečia saulė, „EcoLine“ laistymo purkštuvas gali likti sode ištisus metus dėl apsaugos nuo šalčio ir UV spindulių.

Gamintojas

Gardena

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Purkštuvas laistymo „EcoLine“ Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 970536301 Kategorija:
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.