“Smart” Jutiklis Gardena

67,99 Radote pigiau?

“Smart” jutiklis yra GARDENA išmaniosios sistemos dalis ir per GARDENA aplikaciją suteikia jums svarbiausią informaciją iš jūsų sodo, kad laistymas būtų optimalus. Jis greitai, patikimai ir ypač tiksliai matuoja dirvožemio drėgmę. Kartu su išmaniuoju maršrutizatoriumi ir išmania laistymo valdymo sistema iš GARDENA jūsų veja ir augalai laistomi tik tada, kai to tikrai reikia. Tai leidžia išvengti nereikalingo laistymo, užtikrina optimalų augalų augimą ir taupo vandenį. Elegantiškas ir kompaktiškas dizainas gaminį leidžia naudoti ne tik vejoje ar gėlių lysvėse, bet ir vazonuose balkone ar terasoje. Ypač didelis matavimo laukas leidžia tiksliai išmatuoti drėgmę augalų šaknų srityje. Nesvarbu, ar jutiklis įsmeigtas šiek tiek giliau vejos dirvoje, ar mažiau gėlių vazonuose – jis veikia greitai ir tiksliai, esant skirtingoms dirvožemio sąlygoms. Plokščios viršutinės dalies dėka išmanųjį GARDENA jutiklį galima naudoti vejos ploto viduryje, nušienautame klasikine vejapjove ar robotu. Dvi AA baterijos, leidžiančios saugiai veikti visą sodo sezoną, užtikrina visiškai belaidį ir lankstų jutiklio veikimą. Dirvožemio drėgmės ir žemės temperatūros matavimo duomenys siunčiami per išmanųjį GARDENA maršrutizatorių, kuris reikalingas darbui ir yra įtrauktas į visus GARDENA išmaniosios sistemos pradinius rinkinius, į išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio GARDENA išmaniąją programą („iOS“ / „Android“). Turėdami išmanią laistymo sistemą ir robotą vejapjovę – savo sodu pasirūpinsite bet kur.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Aukščiausia gaminio kokybė

Vokietijoje pagaminti kokybiški GARDENA produktai reiškia našumą, patikimumą ir nuolatines naujoves.

Tiksliai išmatuoja dirvos drėgmę ir saugo vandenį

Išmanusis jutiklis ypač greitai ir patikimai matuoja dirvožemio drėgmę, leisdamas ekonomiškai laistyti savo sodą. Jūsų sodas laistomas tik tada, kai reikia.

Modernus kompaktiškas dizainas

Išmanųjį jutiklį galima naudoti bet kur sode arba vazonuose terasoje ar balkone.

Skaitmeninis drėgmės nustatymas su ypač didele jutiklio zona

Dirvožemio drėgmė matuojama tiksliai ten, kur svarbu – tiesiai prie augalo šaknų, ar giliau vejoje, ar vazone. Išmanusis jutiklis veikia patikimai įvairiuose vazonuose.

Ypač plokščias paviršius

Išmanųjį jutiklį galima naudoti vejos viduryje, dėl ypač plokščios galvos dalies jis netrukdo pjauti robotui ar vejapjovei.

Patikimas veikimas, bevielė jungtis

Kompaktiškas jutiklis gali būti montuojamas jums patiogioje vietoje, nes radijo ryšiu per GARDENA išmanų maršrutizatorių pateikia tikslius matavimo duomenis. Naudojamos 2 AA baterijos (nepridedama), leidžia dirbti visą sodo sezoną.

GARDENA išmanioji programėlė: Sodo priežiūra vos vieno piršto prisilietimu

Rūpinkitės savo sodu, kad ir kur būtumėte. GARDENA išmanioji programėlė leidžia ją valdyti iš bet kur ir bet kada. Sukurti savo išmaniąją sistemą dabar yra labai lengva naudojant specialų asistentą, kuris padės jums kiekviename žingsnyje.

Gamintojas

Gardena

Valdoma programa

GARDENA "smart system programėlė" (Reikalinga Online registracija)

Dirvožemio drėgmė

0 % – 100 %

Aplinkos temperatūra (°C)

– 1 °C – + 50 °C

GTIN

4078500049009

Prekės tipas

„Smart system“ gaminiai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs ““Smart” Jutiklis Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 967986501 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.