Sniego stumtuvas Gardena

105,99 Radote pigiau?

Žiemos metu, jei jums reikia nuvalyti sniegą nuo didelės teritorijos GARDENA sniego stumtuvas yra greitas pagalbininkas. Patogus ir platus 70 cm darbinis plotis, vienu metu galima nustumti daugiau sniego. Teleskopinė, reguliuojama rankena, trys galimos reguliavimo pozicijos (kas 30 cm), todėl lengvai galima prisitaikyti prie vartotojo ūgio. Laikymo vietos yra padengtos su šalčiui atsparia medžiaga. Yra papildomos šalčiui atsparios laikymo vietos per vidurį rankenos, kurių dėka išmetimas sniego iš stumtuvo yra ypač patogus. Galinėje stumtuvo dalyje yra įmontuotas aliuminio vamzdis, kuris užtikrina stabilumą, taip pat galima panaudoti koją, nebijant pažeistu stumtuvo stumiant jį į didelę sniego pusnį. Stumtuvo kraštas yra pagamintas iš tvirto ir ilgaamžio grūdinto plieno.
Stumtuvas gali būti akimirksniu paruoštas sandėliavimui, kada jis nebereikalingas. Per kelias sekundes, nenaudojant įrankių, rankena gali būti nuimama ir užfiksuojama galinėje stumtuvo pusėje. Suteikiama 25 metų garantija.

Nemokamas pristatymas: 3-5 d.d.

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

25 metų garantija užtikrina aukštą kokybę

* Jeigu reikia išsamios informacijos apie garantijos sąlygas, žr. pridedamą naudojimo vadovą, arba apsilankykite svetainėje www.gardena.com/warranty. Ši garantija neturi įtakos jūsų teisinėms pretenzijoms dėl garantijos.

Individualus reguliavimas pagal ūgį

Kai sniego valymo įrankio rankenos aukštis atitinka žmogaus ūgį, sniegą valyti lengviau. GARDENA sniego stumtuvo rankena yra teleskopinė, trijų padėčių (kas 30 cm).

Sandėliuojant užima mažai vietos

Didelis tampa mažu: Vos keliais rankų judesiais ir be įrankių rankeną galima nuimti ir užfiksuoti po stumtuvu. Todėl, kai sniego stumtuvo nebereikia, jį galite padėti taip, kad užimtų nedaug vietos.

Lengvas sniego valymas

Patogiai valyti sniegą padeda papildomos rankenos.

Tvirtas protektorius suteikia didesnį efektyvumą

Jei sniego stumtuvą į sniegą norite įstumti lengviau, tai galite daryti ir koja. Tokią galimybę suteikia užpakalinėje briaunoje esantis laiptelis, sustiprintas papildoma aliuminine rankena.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500326001

Darbinis plotis

70 cm

"Gardena" garantijos laikotarpis

25 metų garantija

Naudojimas

Patogus sniego valymas didesniuose plotuose

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Sniego stumtuvas Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 967169101 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.