Vandens rezervuaras Gardena

21,19 Radote pigiau?

10,5 litro talpos GARDENA vandens rezervuaras puikiai tinka augalams laistyti balkone arba per atostogas, naudojant rinkinį „AquaBloom“, nes, naudojant rezervuarą, nereikia jungties prie vandentiekio. Daugiau kaip 80 proc. gaminant panaudotų medžiagų yra perdirbtos ir tvariai bei praktiškai laikomi nenaudojami komponentai. Šiuolaikiško ir išmanaus dizaino vandens talpykla puikiai atrodys ir jūsų namuose, ir balkone. Ketinate namuose nebūti ilgiau? Ne problema. Prijunkite papildomų rezervuarų ir palikite daugiau vandens atsargų. Vokietijoje pagamintas GARDENA vandens rezervuaras išsiskiria kokybiškumu. Augalais bus pasirūpinta ir jums išvykus. Atskira patalpų augalų drėkinimo sistema.

Pristatymas: 3-5 d.d.

Vandens rezervuaras GARDENA atostogų laistymo sistemoms

10,5 litro vandens rezervuaras idealiai tinka GARDENA balkonų ir laistymo atostogu metu sistemoms – nereikia vandens prijungimo.

Tvarus ir sumanus sprendimas

Vandens rezervuaras buvo pagamintas iš iki 80 procentų perdirbtų medžiagų ir taip pat gali būti naudojamas kaip sodo reikmenų laikymo vieta. Dėl tvirtinimo galimybių garantuojamas idealus vandens naudojimas tiek „Aquabloom” tiek laistymo atostogų metu sistemoms.

Modernus, sumanus dizainas

10,5 litro vandens rezervuaras dėl savo modernaus ir neįkyraus dizaino puikiai tinka moderniai gyvenamajai ar balkono erdvei. Tai taip pat yra puiki vieta jūsų „AquaBloom“ gaminiui statyti.

Padidinta vandens apimtis

Dėl prijungimo galimybių galima sujungti kelis vandens rezervuarus, kad padidėtų 10,5 litro vandens tiekimas ir užtikrintų patikimą drėkinimą.

Aukščiausia gaminio kokybė

Vokietijoje pagaminti kokybiški GARDENA produktai reiškia našumą, patikimumą ir nuolatines naujoves.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500058278

Naudojimas

„AquaBloom“ rinkiniui 13300-20, balkono laistymo 1407-20 ir laistymo atostogų metu 1265-20 rinkiniams.

Komplektas su jungtimis

1 x 10,5 l vandens rezervuaras, 1 x galinis kištukas 3/16"

Prekės tipas

Laistymo įrangos priedai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Vandens rezervuaras Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 970548601 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.