Ant nugaros nešiojama krūmapjovė STIHL FR 460 TC-EM

1.159,00 

Ypatingai galinga ir patogi STIHL žoliapjovė profesionalams. Dėl STIHL „M-Tronic“ sistemos ir skirtingame aukštyje užsiveda papildomai rankiniu būdu nereguliuojant karbiuratoriaus. Su taupiai degalus vartojančiu „2-MIX“ varikliu , STIHL „Ergo Start“, stabdymo mygtuku ir paildomu krepšiu įrankiams. Kotas sudedamas, todėl lengva transportuoti ir laikyti. Idealiai tinka šienavimo darbams su ilgomis kelio atkarpomis sunkiai prienama vietove.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

  
Lizingo pasiūlymas

STIHL „ErgoStart“ (E)

Lengvas paleidimas. STIHL „ErgoStart“ per pusę sumažina jėgos sąnaudas paleidžiant ir leidžia naudoti maždaug dviem trečdaliais mažesnį paleidimo greitį. Papildoma spyruoklė tarp starterio būgnelio ir alkūninio veleno leidžia lengvai, be trūkčiojimų užvesti variklį.

STIHL M-Tronic

Elektroninis variklio valdiklis su atminties funkcija reguliuoja bet kokiame darbo etape uždegimo tašką ir kuro dozavimą bei, atpažindamas neįšilusio / įšilusio variklio paleidimą, užtikrina optimalią variklio galią, nuolatinį maksimalių sūkių skaičių ir labai gerą pagreitį. Tik viena paleidimo padėtis kombinuotoje svirtyje. Paprastas paleidimas atliekant kelias paleidimo eigas ir neperjungiant.

Pradinė sklendės padėtis (M-Tronic)

Elektroninis variklio valdiklis su atminties funkcija reguliuoja bet kokiame darbo etape uždegimo tašką ir kuro dozavimą bei, atpažindamas neįšilusio / įšilusio variklio paleidimą, užtikrina optimalią variklio galią, nuolatinį maksimalių sūkių skaičių ir labai gerą pagreitį. Tik viena paleidimo padėtis kombinuotoje svirtyje. Paprastas paleidimas atliekant kelias paleidimo eigas ir neperjungiant.

STIHL 2-MIX variklis

STIHL dvitaktis variklis su „2-MIX“ technologija, kuri suteikia prietaisams galios esant bet kokiai traukai ir sutaupo iki 20 proc. degalų. Keturių kanalų cilindro ir degiojo mišinio recirkuliacijos junginys. Taip pat iki 70 proc. sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis. Atitinka išmetamųjų dujų standartą ES II .

Sudedamas kotas

Sudedamas kotas patogesniam transportavimui ir sandėliavimui.

Antivibracinė sistema

Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to Stihl gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

Kompensatorius

Karbiuratoriuje esantis kontroleris neleidžia kuro mišiniui tapti per daug riebiu, kai oro filtras yra užterštas. Paduodamas kuro kiekis nustatomas pagal patenkantį oro kiekį, kuris ateina per oro filtrą. Taip užtikrinamas reikalingas kuro/oro santykis. Filtro netgi nereikia taip dažnai valyti tol, kol nekrenta galia.

Rankinis degalų siurblys

Paspaudus siurblio membraną, karbiuratoriaus kamera užpildoma degalais. Todėl traukiant virvutę jau būna pakankamai degalų, kurie paskatina oro ir degalų mišinio susidarymą. Dėl to nereikia taip daug kartų traukioti virvutės.

Ilgo veikimo oro filtras

Lengvai prieinamas filtro popierius užtikrina ilgus tarnavimo intervalus.

„Stop“ jungiklis

Vėl užvedant variklį, nereikia tikrinti „Stop“ jungiklio būsenos. Variklis visada pasiruoštas užvedimui. (žiūr. pav.)

Multifunkcinė valdymo rankena

Lengvai ir patogiai valdoma nykščiu, vadinasi, niekada nereikia atitraukti rankų nuo rankenos.

Krepšys įrankiams

Praktiška reikalingų įrankių laikymo vieta. Du skyriai.

Kilpinė rankena (R)

Idealiai tinka dirbti tose srityse, kur erdvė yra ribota, pavyzdžiui, retinant tarp krūmų ar dekoratyvinių krūmelių.

Apsauginiai akiniai

Svarbu akis apsaugoti nuo skrendančių dalelių ir UV spindulių. Tam prie įrenginio komplektuojami akiniai. Atkreipkite dėmesį, kad papildomai dar reikalinga veido apsauga, kai dirbama su krūmapjovėmis.

Diržai

Naudojant paprastą nešiojimo ar dvipetį diržus su paminkštinimais dirbama komfortabiliai, ypatingai atliekant ilgai trunkančius darbus.
Svoris 10,9 kg
Gamintojas

Stihl

Prekės tipas

Benzininis

Prekės paskirtis

Sunkiai prieinamoms vietoms

Darbinis cilindro tūris

45.6 cm³

Galia

2.2/3 kW/AG

Garso lygis met. ašm.

99 dB(A)

Triukšmo lygis met. ašm.

113 dB(A)

Vibr. lygis k/d met. ašm.

2/2 m/s²

Vibr. lygis k/d plast. ašm.

3.6/3.5 m/s²

Bendras ilgis

2.8 m

Pjovimo peilis

230-4

Darbinis pjovimo plotis

420 mm

Degalų bako talpa

0.75 l

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Ant nugaros nešiojama krūmapjovė STIHL FR 460 TC-EM”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.