„Combisystem“ medinė rankena Gardena

19,59 Radote pigiau?

GARDENA „Combisystem” medinę rankeną, atitinkančią FSC reikalavimus, galima jungti prie visų „Combisystem” sistemos įrankių. Europoje užauginta aukštos klasės uosio mediena atitinka visus FSC reikalavimus, slopina vibraciją. Garantuojame, kad rankenų gamybai naudojama mediena įsigyjama tik iš gerai prižiūrimų miškų, kurių savininkai laikosi gamtos išteklių tvarumo principų. Rankena 150 cm ilgio, per vidurį siauresnė, todėl ją patogu laikyti, neslysta rankose. Prie galvanizuoto aliuminio vamzdžio, esančio rankenos gale ir turinčio plastikinę jungtį, tvirtai ir patikimai jungiami „Combisystem” sistemos įrankiai. „Combisystem” sistemos įrankiams tvirtinti naudojamas varžtas su minkšto plastiko dalimis, jis įtvirtintas taip, kad jo neįmanoma pamesti. 25 metų garantinis laikotarpis. Patarimas: stumiamajam ir traukiamajam darbui reikėtų ilgesnės rankenos, o purenti patogiau su trumpesne.

Pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

25 metų garantija užtikrina aukštą kokybę

* Jeigu reikia išsamios informacijos apie garantijos sąlygas, žr. pridedamą naudojimo vadovą, arba apsilankykite svetainėje www.gardena.com/warranty. Ši garantija neturi įtakos jūsų teisinėms pretenzijoms dėl garantijos.

Visiems „Combisystem” įrankiams

Medinė rankena tinka visiems „Combisystem” įrankiams.

Tvirtai laikoma

Dėl neiškrintančio tvirtinamojo varžto ir tvirto aliuminio vamzdžiu tvirtai ir patikimai jungiami visi „Combisystem” įrankiai. Rankena ties viduriu siaurėja, todėl rankos neslysta, galima ergonomiškai dirbti.

Slopinama vibracija

Aukštos kokybės, tvirta uosio mediena slopina vibraciją, todėl malonu dirbti.

FSC® 100%- sertifikuota mediena

Europoje išauginta, FSC® – sertifikuota mediena. GARDENA rankenų gamybai naudojama tik gerai prižiūrimuose ir tvariuose Europos miškuose išauginta mediena.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500372503

Bendras ilgis

150 cm

Medžiagos

Medis

Prekės paskirtis

Kotai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “„Combisystem“ medinė rankena Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 901052301 Kategorijos: , , Žyma:
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.