„Combisystem” vaisių skintuvas Gardena

23,29 Radote pigiau?

GARDENA „Combisystem” vaisių skintuvas optimaliai pritaikytas vaisiams patogiai skinti tiesiai nuo medžio. Maži dantukai tarp plastikinių virbų palengvina net mažiausių vaisių nuskynimą. Visi vaisiai surenkami į tvirtą surinkimo krepšį, kurio turinys aiškiai matomas. Nešimo rankena leidžia patogiai imti derlių nuo neaukštų medžių arba žemai nulinkusių šakų net ir nesinaudojant „Combisystem“ kotu. Kad galėtumėte be pastangų pasiekti visas medžio vietas, greito fiksavimo svirtele galima keisti darbinį kampą. Vaisių skintuvas suderinamas su visais „GARDENA Combisystem“ kotais. 5 metrų aukštyje esantiems vaisiams skinti GARDENA rekomenduoja naudoti teleskopinius kotus. 25 metų garantija.

Pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Patogus valdymas

Veikimo kampą galima individualiai reguliuoti naudojant sparčiojo fiksavimo svirtį.

Praktiška rankena

„Combisystem“ vaisių skintuvas turi praktišką nešiojimo rankenėlę, dėl kurios skinti žemų medžių vaisius itin paprasta net nenaudojant papildomai „combisystem“ rankenos.

Saugi jungtis

„Combisystem“ vaisių skintuvas tiesiog įstatomas į rankeną ir tvirtai prisukamas. Gaunate tvirtą ir nė kiek neklibančią jungtį, užtikrinančią patogų darbą.

Tinka visoms rankenoms

„GARDENA combisystem“ įrankiai yra suderinami su visomis „GARDENA combisystem“ rankenomis. Naudoti medinę ar aliuminio rankeną – rinktis jums. Jei skinsite vaisius maždaug 5 metrų aukštyje, rekomenduojame naudoti „combisystem“ teleskopines rankenas.

Labai patvarus

„Combisystem“ vaisių skintuvas pagamintas iš tvirto plastiko. Tvirtas vaisių sugavimo maišas yra pagamintas iš tinklo, kad galėtumėte pamatyti, kas viduje.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500033565

Rekomenduojamas ilgis

Teleskopinės rankenos skirtos iki 5 metrų aukščio

"Gardena" garantijos laikotarpis

25 metų garantija

Naudojimas

Vaisių rinkimas

Prekės paskirtis

Skintuvai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “„Combisystem” vaisių skintuvas Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 967676501 Kategorijos: , Žyma:
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.