GARDENA “Combisystem” teleskopinė rankena 210 – 390 cm

62,49 Radote pigiau?

GARDENA “Combisystem” teleskopinė rankena optimaliai sukurta patogiam darbui iki 5/6 metrų aukščio.Dėka lengvai fiksuojamo teleskopinio koto, jį itin lengva pailginti kas 26 cm, nuo 160 cm iki 290 cm/210cm iki390cm ilgio. Tai leidžia dirbti komfortabiliai, priklausomai nuo darbo situacijos ir dirbančiojo ūgio. Rankena yra pagaminta iš aliuminio ir yra ypač lengva ir stabili – tai svarbu, jei ją reikia laikyti pakeltą. Didesniam stabilumui ir, kad rankena nesisuktų, ji yra pagaminta ovalo formos. Speciali sklendė apsaugo nuo netyčinio teleskopinės rankenos įtraukimo (užtikrintas saugumas). Tvirtinimo varžtas su minkštais plastikiniais komponentais, skirtais “Combisystem” įrankiui, yra pritvirtintas taip, kad nenukristų. Gaminiui yra taikoma 25 metų garantija.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

25 metų garantija užtikrina aukštą kokybę

* Jeigu reikia išsamios informacijos apie garantijos sąlygas, žr. pridedamą naudojimo vadovą, arba apsilankykite svetainėje www.gardena.com/warranty. Ši garantija neturi įtakos jūsų teisinėms pretenzijoms dėl garantijos.

Patogus darbas – individualiai reguliuojama

Su teleskopine rankena “combisystem” gaminiai gali būti pailginami. Rankena reguliuojama pagal norimą darbinę poziciją arba žmogaus ūgį. Ją galim pailginti nuo 160 iki 290 cm arba nuo 210 iki 390 cm, kas 25 cm. Tai suteikia galimybe dirbti iki 5 metrų aukštyje.

Tvirtas ir saugus sujungimas

Didelis, tvirtinimo varžtas su minkštais plastiko elementais užtikrina puiku sujungimą tarp rankenos ir įrankio.

Apvalios formos

Rankena yra apvalios formos, stabili ir nesisuka kada ilginama arba trumpinama.

“Combisystem” įrankiams

Teleskopinė rankena yra tinkama visiems “combisystem” įrankiams. Rankena yra itin praktiška, naudojant kartu su genėtuvu, pjūklu, vaisių rinktuvu, latakų valikliu ir kampiniu šepečiu, kada yra poreikis atlikti darbus dideliame aukštyje.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500012676

Ilgis Max

210 – 390 cm

Prekės paskirtis

Kotai

Medžiagos

Aliuminis

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “GARDENA “Combisystem” teleskopinė rankena 210 – 390 cm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 967319201 Kategorijos: , Žyma:
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.