„Combisystem” vejos pakraščių kastuvėlis Gardena

29,69 Radote pigiau?

GARDENA „Combisystem” vejos pakraščių kastuvėliu tiksliai nustatomas vejos kraštas, kad lysvės būtų aiškiai atskirtos nuo vejos. Dėl aštrių pusmėnulio formos grūdinto plieno ašmenų galima lengvai dirbti kaip kastuvu. Vejos pakraščių kastuvėlį galima tvirtinti prie visų GARDENA „Combisystem” sistemos rankenų; GARDENA rekomenduoja 130 cm ilgio rankeną, tinkamą pagal ūgį. 25 metų garantinis laikotarpis.

Pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

25 metų garantija užtikrina aukštą kokybę

* Jeigu reikia išsamios informacijos apie garantijos sąlygas, žr. pridedamą naudojimo vadovą, arba apsilankykite svetainėje www.gardena.com/warranty. Ši garantija neturi įtakos jūsų teisinėms pretenzijoms dėl garantijos.

Neklibanti jungtis

Sistemos „Combisystem” gaminys tiesiog prijungiamas prie rankenos ir tvirtai priveržiamas. Dėl patikimos technologijos jungtis nekliba ir gerai veikia.

Tinka visoms rankenoms

„GARDENA” „Combisystem” įrankiai tinka visoms GARDENA „Combisystem” rankenoms. Patys galite pasirinkti medinę, aliumininę ar nugarą tausojančią rankeną, tai Jūsų pasirinkimas.

Tiesūs kraštai

Ašmenys grūdinti, aštrūs, todėl galima dirbti be vargo .

Nerūdija

Bendrovės GARDENA vejos kraštų lygintuvas „Combisystem” pagamintas iš kokybiško, tvirtu plastiku dengto plieno, todėl geriausiai apsaugotas nuo rūdžių.

Gamintojas

Gardena

GTIN

4078500314909

Rekomenduojamas ilgis

130 cm

Naudojimas

Aiškus lysvės atskirimas nuo vejos

"Gardena" garantijos laikotarpis

25 metų garantija

Prekės paskirtis

Atkirtėjai vejos

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “„Combisystem” vejos pakraščių kastuvėlis Gardena”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.