Betono pjūklas STIHL GS 461

2149,00 Radote pigiau?

Motorinio pjūklo ir pjaustytuvo derinys: toks yra naujasis STIHL pjoviklis GS 461. Pirmiausia pasižymi geru galios ir svorio santykiu, dideliu pjovimo gyliu, galimybe atlikti tikslius pjūvius kampuose ir sunkiai prienamose vietose. Idealiai tinka pjauti betonui, mūrui, betoniniams ar plastiškiems ketaus vamzdžiams ir kita. Pjovimo juosta pritaikyta sunkiam darbui. Jos priekyje yra nukreipti vandens kanalai gersniam aušinimui. Speciali deimantinė pjovimo grandinė variklio galią paverčia optimalia pjovimo galia.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

STIHL 2-MIX variklis

STIHL dvitaktis variklis su „2-MIX“ technologija, kuri suteikia prietaisams galios esant bet kokiai traukai ir sutaupo iki 20 proc. degalų. Keturių kanalų cilindro ir degiojo mišinio recirkuliacijos junginys. Taip pat iki 70 proc. sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis. Atitinka išmetamųjų dujų standartą ES II.

STIHL “ElastoStart”

Su šia specialia paleidimo rankenėle variklį galite užvesti tolygiai. Integruotas slopinimo elementas suvienodina degalų tiekimą užvedant variklį. Dėl to paleisti daug lengviau.

Ilgaamžė oro filtro sistema su HD2 filtru

Ilgaamžė oro filtro sistema su HD2 filtru bei papildomu filtru sugaudo net smulkiausias daleles ir neleidžia dulkėms patekti į įrenginį. Ji neleidžia varikliui susidėvėti, todėl įrankio nereikia dažnai aptarnauti.

Vandens prijungimo antgalis

Vandens prijungimo antgalis yra tiesiai ant prietaiso ir sumontuotas šiek tiek aukščiau. Taip labai lengvai prijungiamas prie vandentiekio. Vanduo nuplauna ir suriša dulkes bei aušina juostą ir tepa grandinę.

Guminė apsauga

Pjaunant arti sienų, kai su pjovimo juosta yra maksimaliai giliai pjaunama, ši, guminė apsauga saugo variklį.

Antivibracinė sistema

Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to STIHL gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

36 GBM deimantinė betono pjovimo grandinė

Specialiai sukurta GS 461 pjūklui grandinė, su iš anksto pagaląstomis deimantinėmis plokštelėmis, skirtomis šlapiam akmens pjovimui. Grandinė perduoda didžiausią galią nuo pat pirmo įpjovimo, taip suteikdama greitą bei sklandų drėgno betono, akmens, mūro pjovimą.

Rollmatic G pjovimo juosta

Ši pjovimo juosta su vandens tiekimo sistema yra specialiai sukurta naujajam GS 461 pjūklui. Ji turi sutvirtintą pjovimo takelį bei dvi papildomas skyles, skirtas grandinės patempimui.

Šoninis grandinės įtempimas

Įtempimo varžtą galima rasti pjūklo šone, varančiosios žvaigždutės dangtelyje. Nereikia liestis prie aštrios grandinės, kai norima ją įtempti.

Apsauginis žvaigždutės dangtelis

Pro apsauginį žvaigždutės dangtelį einantis vanduo puikiai nuslopina dulkes.

Dekompresinis vožtuvas

Dekompresinis vožtuvas yra lengvo užvedimo sistemos dalis. Vožtuvą reikia nuspausti prieš užvedant variklį, kad reikėtų mažiau pastangų patraukti starterio virvutę. Jis yra pusiau automatinis, jį reikia nuspausti prieš užvedant, bet pats užsidaro, kai variklis užsiveda.

Beįrankis kuro užpylimo kamštis

Specialus kuro kamščio fiksavimas, kad uždaryti ir atidaryti būtų galima be jokių papildomų įrankių.
Svoris 7,6 kg
Gamintojas

Stihl

Prekės tipas

Benzininis

Prekės paskirtis

Profesionaliam darbui

Darbinis cilindro tūris

76.5 cm³

Galia

4,3/5,8 kW/AG

Garso lygis

105 dB(A)

Triukšmo lygis

115 dB(A)

Vibracijų lygis k/d

4.5/5 m/s²

Pjovimo grandinės žingsnis

3/8" P

Pjovimo grandinės tipas

Deimantinė

Rollomatic E juostos ilgis

40 cm

Degalų bako talpa

0.8 l

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Betono pjūklas STIHL GS 461”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 42520116300 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.