Pjaustytuvas STIHL TS 410

1169,00 Radote pigiau?

STIHL TS 410 – kompaktiškas ir tvirtas pjaustytuvas. Įrenginys turi galingą variklį, kompaktišką dizainą, lengvą užvedimo sistemą „ElastoStart”, kuro pompą, dekompresinį vožtuvą bei ilgalaikę filtravimo sistemą su cikloninu oro valymu – dėl to žymiai pailgėja filtro naudojimas ir priežiūros intervalai. Ypatingai maža vibracija (3.9 m/s²) ir optimizuotas balansas padeda atlikti tikslų pjūvį. Be įrankių atidaromas kamštis. Komplektuojamas su 300 mm pjovimo diskeliu. Gali būti naudojamas su vežimėliu FW 20.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

Cikloninė oro filtravimo sistema

STIHL ilgalaikė filtravimo sistema su ciklonu juntamai prailgina filtrų tarnavimo laiką palyginus su įprastinėmis sistemomis. Oro srautas yra įsukamas. Didesnės ir sunkesnės dalelės išmetamos. Išvalytas nuo stambių priemaišų oras vamzdeliu nukreipiamas link oro filtro.

Kompensatorius

Karbiuratoriuje esantis kontroleris neleidžia kuro mišiniui tapti per daug riebiu, kai oro filtras yra užterštas. Paduodamas kuro kiekis nustatomas pagal patenkantį oro kiekį, kuris ateina per oro filtrą. Taip užtikrinamas reikalingas kuro/oro santykis. Filtro netgi nereikia taip dažnai valyti tol, kol nekrenta galia.

Sumažinto išmetimo variklio technologija

STIHL dvitaktis variklis su „2-MIX“ technologija, kuri suteikia prietaisams galios esant bet kokiai traukai ir sutaupo iki 20 proc. degalų. Keturių kanalų cilindro ir degiojo mišinio recirkuliacijos junginys. Taip pat iki 70 proc. sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis. Atitinka išmetamųjų dujų standartą ES II .

Magnio apsauga

Pjovimo disko apsauga iš magnio lydinio yra ypač lengva. Apsauginis reguliavimas ir vandens tiekimas yra itin ergonomško dizaino.

Vandens prijungimo antgalis

Per serijinę vandens jungtį pjovimo diskui tiekiamas vanduo norint pjauti šlapiuoju būdu. Tokiu būdu efektyviai surišamos dulkės, susidarančios pjovimo metu.

Pusiau automatinis pavaros diržo įtempimas

Lengvas, pastovus įtempimas prailgina diržo ir guolių amžių

Antivibracinė sistema

Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to Stihl gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

Dekompresinis vožtuvas

Dekompresinis vožtuvas yra lengvo užvedimo sistemos dalis. Vožtuvą reikia nuspausti prieš užvedant variklį, kad reikėtų mažiau pastangų patraukti starterio virvutę. Jis yra pusiau automatinis, jį reikia nuspausti prieš užvedant, bet pats užsidaro, kai variklis užsiveda.

Rankinis degalų siurblys

Paspaudus siurblio membraną, karbiuratoriaus kamera užpildoma degalais. Todėl traukiant virvutę jau būna pakankamai degalų, kurie paskatina oro ir degalų mišinio susidarymą. Dėl to nereikia taip daug kartų traukioti virvutės.

Ergonomiška rankenos pozicija

Modernus ir ergonomiškas rankenų dizainas suteikia galimybę dirbti su optimalia rankenų pozicija. Apvali rankena suteikia komfortą dirbant betkokioje padėtyje.
Svoris 9,4 kg
Gamintojas

Stihl

Prekės tipas

Benzininis

Prekės paskirtis

Darbui statybose, Profesionaliam darbui

Darbinis cilindro tūris

66.7 cm³

Galia

3,2/4,4 kW/AG

Garso lygis

98 dB(A)

Triukšmo lygis

109 dB(A)

Vibracijų lygis k/d

3.9/3.9 m/s²

Bendras ilgis

0.675 m

Maks. pjovimo gylis

100 mm

Pjovimo diskas

300 / 12 mm

CO2 kiekis

747 g/kWh

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Pjaustytuvas STIHL TS 410”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 42380112800 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.