Pjaustytuvas STIHL TS 420

1249,00 Radote pigiau?

STIHL TS 420 – kompaktiškas ir tvirtas pjaustytuvas. Įrenginys turi galingą variklį, kompaktišką dizainą, lengvą užvedimo sistemą „ElastoStart”, kuro pompą, dekompresinį vožtuvą bei ilgalaikę filtravimo sistemą su cikloninu oro valymu – dėl to žymiai pailgėja filtro naudojimas ir priežiūros intervalai. Ypatingai maža vibracija (3.9 m/s²) ir optimizuotas balansas padeda atlikti tikslų pjūvį. Be įrankių atidaromas kamštis. Komplektuojamas su 350 mm pjovimo diskeliu. Gali būti naudojamas su vežimėliu FW 20.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

Sumažinto išmetimo variklio technologija

STIHL dvitaktis variklis su „2-MIX“ technologija, kuri suteikia prietaisams galios esant bet kokiai traukai ir sutaupo iki 20 proc. degalų. Keturių kanalų cilindro ir degiojo mišinio recirkuliacijos junginys. Taip pat iki 70 proc. sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis. Atitinka išmetamųjų dujų standartą ES II.

Cikloninė oro filtravimo sistema

STIHL ilgalaikė filtravimo sistema su ciklonu juntamai prailgina filtrų tarnavimo laiką palyginus su įprastinėmis sistemomis. Oro srautas yra įsukamas. Didesnės ir sunkesnės dalelės išmetamos. Išvalytas nuo stambių priemaišų oras vamzdeliu nukreipiamas link oro filtro.

Antivibracinė sistema

Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to Stihl gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

Rankinis degalų siurblys

Paspaudus siurblio membraną, karbiuratoriaus kamera užpildoma degalais. Todėl traukiant virvutę jau būna pakankamai degalų, kurie paskatina oro ir degalų mišinio susidarymą. Dėl to nereikia taip daug kartų traukioti virvutės.

Pusiau automatinis pavaros diržo įtempimas

Lengvas, pastovus įtempimas prailgina diržo ir guolių amžių.

Dekompresinis vožtuvas

Dekompresinis vožtuvas yra lengvo užvedimo sistemos dalis. Vožtuvą reikia nuspausti prieš užvedant variklį, kad reikėtų mažiau pastangų patraukti starterio virvutę. Jis yra pusiau automatinis, jį reikia nuspausti prieš užvedant, bet pats užsidaro, kai variklis užsiveda.

Kompensatorius

Karbiuratoriuje esantis kontroleris neleidžia kuro mišiniui tapti per daug riebiu, kai oro filtras yra užterštas. Paduodamas kuro kiekis nustatomas pagal patenkantį oro kiekį, kuris ateina per oro filtrą. Taip užtikrinamas reikalingas kuro/oro santykis. Filtro netgi nereikia taip dažnai valyti tol, kol nekrenta galia.

Ergonomiška rankenos pozicija

Modernus ir ergonomiškas rankenų dizainas suteikia galimybę dirbti su optimalia rankenų pozicija. Apvali rankena suteikia komfortą dirbant betkokioje padėtyje.

Svoris 9,6 kg
Gamintojas

Stihl

Prekės tipas

Benzininis

Prekės paskirtis

Darbui statybose, Profesionaliam darbui

Darbinis cilindro tūris

66.7 cm³

Galia

3,2/4,4 kW/AG

Garso lygis

98 dB(A)

Triukšmo lygis

109 dB(A)

Vibracijų lygis k/d

3.9/3.9 m/s²

Bendras ilgis

0.725 m

Maks. pjovimo gylis

125 mm

Pjovimo diskas

350 / 14 mm

CO2 kiekis

747 g/kWh

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Pjaustytuvas STIHL TS 420”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 42380112810 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.