Pjaustytuvas STIHL TS 800

1749,00 Radote pigiau?

Galingas 5,0 kW pjaustytuvas sukurtas našiam darbui statybose. Įrenginys turi lengvo užvedimo sistemą „ElastoStart „, kompensacinį ir dekompresinį vožtuvą, be to, dėl oro filtravimo sistemos su cikloniniu valymu – oro filtro tarnavimo laikas tampa ypač ilgas bei taip sumažindamas techninės priežiūros intervaralų skaičių. Komplektuojamas su 400 mm pjovimo disku. Valdomas rankomis arba stumiamu vežimėliu FW 20.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

STIHL „ElastoStart”

Su šia specialia paleidimo rankenėle variklį galite užvesti tolygiai. Integruotas slopinimo elementas suvienodina degalų tiekimą užvedant variklį. Dėl to paleisti daug lengviau.

Cikloninė oro filtravimo sistema

STIHL ilgalaikė filtravimo sistema su ciklonu juntamai prailgina filtrų tarnavimo laiką palyginus su įprastinėmis sistemomis. Oro srautas yra įsukamas. Didesnės ir sunkesnės dalelės išmetamos. Išvalytas nuo stambių priemaišų oras vamzdeliu nukreipiamas link oro filtro.

Sumažinto išmetimo variklio technologija

STIHL dvitaktis variklis su „2-MIX“ technologija, kuri suteikia prietaisams galios esant bet kokiai traukai ir sutaupo iki 20 proc. degalų. Keturių kanalų cilindro ir degiojo mišinio recirkuliacijos junginys. Taip pat iki 70 proc. sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis. Atitinka išmetamųjų dujų standartą ES II.

Vandens prijungimo antgalis

Per serijinę vandens jungtį pjovimo diskui tiekiamas vanduo norint pjauti šlapiuoju būdu. Tokiu būdu efektyviai surišamos dulkės, susidarančios pjovimo metu.

Pusiau automatinis pavaros diržo įtempimas

Lengvas, pastovus įtempimas prailgina diržo ir guolių amžių

Ergonomiška rankenos pozicija

Modernus ir ergonomiškas rankenų dizainas suteikia galimybę dirbti su optimalia rankenų pozicija. Apvali rankena suteikia komfortą dirbant betkokioje padėtyje.

Rankinis degalų siurblys

Paspaudus siurblio membraną, karbiuratoriaus kamera užpildoma degalais. Todėl traukiant virvutę jau būna pakankamai degalų, kurie paskatina oro ir degalų mišinio susidarymą. Dėl to nereikia taip daug kartų traukioti virvutės.

Dekompresinis vožtuvas

Dekompresinis vožtuvas yra lengvo užvedimo sistemos dalis. Vožtuvą reikia nuspausti prieš užvedant variklį, kad reikėtų mažiau pastangų patraukti starterio virvutę. Jis yra pusiau automatinis, jį reikia nuspausti prieš užvedant, bet pats užsidaro, kai variklis užsiveda.

Antivibracinė sistema

Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to Stihl gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

Kompensatorius

Karbiuratoriuje esantis kontroleris neleidžia kuro mišiniui tapti per daug riebiu, kai oro filtras yra užterštas. Paduodamas kuro kiekis nustatomas pagal patenkantį oro kiekį, kuris ateina per oro filtrą. Taip užtikrinamas reikalingas kuro/oro santykis. Filtro netgi nereikia taip dažnai valyti tol, kol nekrenta galia.
Svoris 13 kg
Gamintojas

Stihl

Prekės tipas

Benzininis

Prekės paskirtis

Darbui statybose, Profesionaliam darbui

Darbinis cilindro tūris

98.5 cm³

Galia

5/6,8 kW/AG

Garso lygis

101 dB(A)

Triukšmo lygis

114 dB(A)

Vibracijų lygis k/d

6.5/3.9 m/s²

Bendras ilgis

0.89 m

Maks. pjovimo gylis

145 mm

Pjovimo diskas

400 / 16 mm

CO2 kiekis

776 g/kWh

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Pjaustytuvas STIHL TS 800”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 42240112820 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.