Pjaustytuvas STIHL TS 500i

1499,00 Radote pigiau?

Pirmasis pasaulyje tokio tipo įrenginys su pilna kuro įpurškimo sistema „STIHL Injection”. Naujoviškas 3,9 kW pjaustytuvas pasižymi dideliu sukimo momentu ir yra lengvai paleidžiamas, turi sumontuotą ilgalaikę oro filtravimo sistemą ir elektroninį vandens valdiklį. Komplektuojamas su 350 mm pjovimo disku. Valdomas rankomis arba galima naudoti su vežimėliu FW 20.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

STIHL „ElastoStart”

Su šia specialia paleidimo rankenėle variklį galite užvesti tolygiai. Integruotas slopinimo elementas suvienodina degalų tiekimą užvedant variklį. Dėl to paleisti daug lengviau.

STIHL įpurškimo sistema (i)

Elektra valdoma įpurškimo sistema visada užtikrina tobulą veikimą ir sumažina degalų sąnaudas, palyginti su kitais prietaisais be įpurškimo technikos.

Cikloninė oro filtravimo sistema

STIHL ilgalaikė filtravimo sistema su ciklonu juntamai prailgina filtrų tarnavimo laiką palyginus su įprastinėmis sistemomis. Oro srautas yra įsukamas. Didesnės ir sunkesnės dalelės išmetamos. Išvalytas nuo stambių priemaišų oras vamzdeliu nukreipiamas link oro filtro.

STIHL elektroninė vandens kontrolė (A)

Vanduo įjungiamas iš karto kai pjaustytuvas yra užvedamas. Atminties funkcija užtikrina, kad vėl įjungus variklį automatiškai pribės paskutinį kartą nustatytas vandens kiekis. Taip galima iš karto naudotis prietaisu, net po ilgesnės pertraukos jo iš naujo nenustatinėjant. PLIUS mygtukas: Jis naudojamas įjungti elektroninę vandens tiekimo kontrolę arba padidinti vandens tiekimo intensyvumą į pjaustytuvą. MINUS mygtukas: Jis naudojamas sumažinti vandens tiekimo intensyvumą į pjaustytuvą. VANDENS SUSTABDYMO mygtukas: Paspaudus šį mygtuką išjungiama elektroninė vandens kontrolė, bei vandens tiekimas į pjaustytuvą.

Sumažinto išmetimo variklio technologija

STIHL dvitaktis variklis su „2-MIX“ technologija, kuri suteikia prietaisams galios esant bet kokiai traukai ir sutaupo iki 20 proc. degalų. Keturių kanalų cilindro ir degiojo mišinio recirkuliacijos junginys. Taip pat iki 70 proc. sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis. Atitinka išmetamųjų dujų standartą ES II .

Magnio apsauga

Pjovimo disko apsauga iš magnio lydinio yra ypač lengva. Apsauginis reguliavimas ir vandens tiekimas yra itin ergonomško dizaino.

Pusiau automatinis pavaros diržo įtempimas

Lengvas, pastovus įtempimas prailgina diržo ir guolių amžių

Antivibracinė sistema

Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to Stihl gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

Dekompresinis vožtuvas

Dekompresinis vožtuvas yra lengvo užvedimo sistemos dalis. Vožtuvą reikia nuspausti prieš užvedant variklį, kad reikėtų mažiau pastangų patraukti starterio virvutę. Jis yra pusiau automatinis, jį reikia nuspausti prieš užvedant, bet pats užsidaro, kai variklis užsiveda.

Rankinis degalų siurblys

Paspaudus siurblio membraną, karbiuratoriaus kamera užpildoma degalais. Todėl traukiant virvutę jau būna pakankamai degalų, kurie paskatina oro ir degalų mišinio susidarymą. Dėl to nereikia taip daug kartų traukioti virvutės.

Ergonomiška rankenos pozicija

Modernus ir ergonomiškas rankenų dizainas suteikia galimybę dirbti su optimalia rankenų pozicija. Apvali rankena suteikia komfortą dirbant betkokioje padėtyje.
Svoris 10,2 kg
Gamintojas

Stihl

Prekės tipas

Benzininis

Prekės paskirtis

Darbui statybose, Profesionaliam darbui

Darbinis cilindro tūris

72.2 cm³

Galia

3,9/5,3 kW/AG

Garso lygis

98 dB(A)

Triukšmo lygis

112 dB(A)

Vibracijų lygis k/d

2.4/2 m/s²

Bendras ilgis

0.73 m

Maks. pjovimo gylis

125 mm

Pjovimo diskas

350 / 14 mm

CO2 kiekis

748 g/kWh

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Pjaustytuvas STIHL TS 500i”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 42500112810 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.