Pjaustytuvas STIHL TS 700

1649,00 Radote pigiau?

Galingas 5,0 kW pjaustytuvas sukurtas našiam darbui statybose. Įrenginys turi lengvo užvedimo sistemą „ElastoStart „, kompensacinį ir dekompresinį vožtuvą, be to, dėl oro filtravimo sistemos su cikloniniu valymu – oro filtro tarnavimo laikas tampa ypač ilgas bei taip sumažindamas techninės priežiūros intervaralų skaičių. Komplektuojamas su 350 mm pjovimo disku. Valdomas rankomis arba stumiamu vežimėliu FW 20.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais.
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank

STIHL „ElastoStart”

Su šia specialia paleidimo rankenėle variklį galite užvesti tolygiai. Integruotas slopinimo elementas suvienodina degalų tiekimą užvedant variklį. Dėl to paleisti daug lengviau.

Cikloninė oro filtravimo sistema

STIHL ilgalaikė filtravimo sistema su ciklonu juntamai prailgina filtrų tarnavimo laiką palyginus su įprastinėmis sistemomis. Oro srautas yra įsukamas. Didesnės ir sunkesnės dalelės išmetamos. Išvalytas nuo stambių priemaišų oras vamzdeliu nukreipiamas link oro filtro.

Kompensatorius

Karbiuratoriuje esantis kontroleris neleidžia kuro mišiniui tapti per daug riebiu, kai oro filtras yra užterštas. Paduodamas kuro kiekis nustatomas pagal patenkantį oro kiekį, kuris ateina per oro filtrą. Taip užtikrinamas reikalingas kuro/oro santykis. Filtro netgi nereikia taip dažnai valyti tol, kol nekrenta galia.

Sumažinto išmetimo variklio technologija

STIHL dvitaktis variklis su „2-MIX“ technologija, kuri suteikia prietaisams galios esant bet kokiai traukai ir sutaupo iki 20 proc. degalų. Keturių kanalų cilindro ir degiojo mišinio recirkuliacijos junginys. Taip pat iki 70 proc. sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis. Atitinka išmetamųjų dujų standartą ES II .

Magnio apsauga

Pjovimo disko apsauga iš magnio lydinio yra ypač lengva. Apsauginis reguliavimas ir vandens tiekimas yra itin ergonomško dizaino.

Pusiau automatinis pavaros diržo įtempimas

Lengvas, pastovus įtempimas prailgina diržo ir guolių amžių

Antivibracinė sistema

Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to Stihl gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

Dekompresinis vožtuvas

Dekompresinis vožtuvas yra lengvo užvedimo sistemos dalis. Vožtuvą reikia nuspausti prieš užvedant variklį, kad reikėtų mažiau pastangų patraukti starterio virvutę. Jis yra pusiau automatinis, jį reikia nuspausti prieš užvedant, bet pats užsidaro, kai variklis užsiveda.

Rankinis degalų siurblys

Paspaudus siurblio membraną, karbiuratoriaus kamera užpildoma degalais. Todėl traukiant virvutę jau būna pakankamai degalų, kurie paskatina oro ir degalų mišinio susidarymą. Dėl to nereikia taip daug kartų traukioti virvutės.

Ergonomiška rankenos pozicija

Modernus ir ergonomiškas rankenų dizainas suteikia galimybę dirbti su optimalia rankenų pozicija. Apvali rankena suteikia komfortą dirbant betkokioje padėtyje.
Svoris 11,6 kg
Gamintojas

Stihl

Prekės tipas

Benzininis

Prekės paskirtis

Darbui statybose, Profesionaliam darbui

Darbinis cilindro tūris

98.5 cm³

Galia

5/6,8 kW/AG

Garso lygis

101 dB(A)

Triukšmo lygis

113 dB(A)

Vibracijų lygis k/d

6.6/4.5 m/s²

Bendras ilgis

0.85 m

Maks. pjovimo gylis

125 mm

Pjovimo diskas

350 / 14 mm

CO2 kiekis

776 g/kWh

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Pjaustytuvas STIHL TS 700”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 42240112800 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.