Žarnų jungtys

  Nepaisant mažo dydžio, žarnų jungtys vaidina svarbų vaidmenį laistymo sistemoje. Nors joms dažniausiai neskiriama daug dėmesio, sodo žarnų jungtys reikalingos, kai norite žarną su žarną. Padalykite, pailginkite ar pataisykite žarną naudodami atitinkamą jungtį.

  Viskasaplinkai.lt svetainėje jums tinkamiausios žarnų jungtys. Tai sudėtinė laistymo sistemos dalis.

  Plačiau apie laistymo sistemą

  Laistymo sistema tapo nepamainoma pagalba tiek mėgėjams sodininkams, tiek profesionaliems ūkiams. Be jos jau neįsivaizduojame, kaip galima būtų prižiūrėti net mažas lysves ar puoselėti veją prie namų. Todėl rankiniai laistytuvai vis dažniau lieka nuošalyje.

  Kas tai yra laistymo įranga?

  Drėkinimo sistemos tikslas – eliminuoti rankų darbą ir kuo labiau supaprastinti laistymo procesą. Dėl to atliekami tyrimai ir kuriamos specialios sistemos – nuo paprastų, rankinių iki automatizuotų.

  Pačią paprasčiausią laistymo sistemą sudaro – laistymo žarna ir antgaliai bei sujungimai, jei jų reikia. Žarna prijungiama prie krano, vandens bako ar kito vandens šaltinio ir ja vanduo atiteka iki laistomo ploto. Žarną galima laikyti rankoje ir ja lieti reikiamus plotus arba tiesiog padėti ant žemės ir vis perkelti į reikiamą vietą.

  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.